Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolega ARG ma troche racji ale z drugiej strony jak ktoś chciał by mieć coś takiego jak Dukati Scrambler a nie ma na zbyciu 40 tys? ;)

Cóż nokian... te same ruchy, tylko dwa razy szybciej... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze trampki były czeskie tzw szermierki :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo, ładny trampek :shock: Zycie to jednak potrafi zaskoczyć... :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko da się przerobić, tylko nad jednym trzeba dużo siedzieć a niektórym wystarczą niewielkie zmiany.

Ja proponuje rozejrzeć się za moto, które przy niewielkich nakładach można fajnie zrobić.

Z małych moto, świetne moim zdaniem są yamaha SR250 w wersji classic, taka z okolic 2000r

Yamaha%20SR250%2097.jpg

Lub suzuki tu250x - rzadki model, ale piękny

CPM_0891.jpg

Przy niewielkim nakładzie, bez cięcia, spawania, dopasowywania baku można mieć piękny motocykl do miasta. I nie są to stare strucle z 80 lat tylko motocykle z okolic 2000 roku.

Z większych moto jest już gorzej, chyba nie ma takich ładnych, niedrogich i w miarę młodych konstrukcji.

Przepiękna jest yamaha SR500, ale trzyma ceny niestety. Tak samo BMW R65 i podobne.

Może warto popatrzyć na tego dominatora, lub jego następców - hondę SLR i hondę vigor. Niedrogie, w miarę młode i też chyba nie będą wymagać wielkiej rzeźby. Czy wysokość ok, trzeba sprawdzić.

3087.jpg

fajny scrembler z Vigora, na oryginalnym baku

Honda-FX650-Vigor.jpg

Edytowane przez gilby
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trampek?

d9abf078ab8d7cba7203b6c4e6ec821a.jpg

wytapatalkowano

kurde...trampka nie brałem pod uwagę a fajnie wygląda;) dzieki.

Ten Vigor też super....juz mi sie pod czapką miesza;)

Edytowane przez nokian66

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy to nie jest czasem całkiem fajny scrambler? ;-)

G650%20Xcountry%20Black-white.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że twoja ocena jest przesadzona. Moja wiedza (czy jej brak) na tamat historii brytyjskiej motoryzacji czy historii cafe racerów nie ma tu nic do rzeczy. Rozumiem różne gusta, chęć zaimponowania komuś, posiadania czegoś innego, a nawet dowolnej ideologii przypisanej do motocykla. Jednak te motocykle po prostu mi się nie podobają a klasyki wolę oglądać w wydaniu takim jakie wyszły z fabryki.

Nic absolutnie do Ciebie nie mam a moj post był jak najbadziej neutralny. Napisałeś "nie rozumiem". Gdybyś napisał, że po prostu Ci się nie podoba i to nie Twoja bajka to dałbym Ci spokój :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeee .... taki niedorobiony? Jedną z cech, które powinny posiadać sclambrery to wysoko umieszczony wydech ;)

I kopka. Zwana też kopałką. Edytowane przez Dziadek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A taki był blisko mnie piękny do sprzedania ...

294524433_4_644x461_honda-xl-250-s-78r-old-timer-wsk-125-junak-xt-cb-cx-bober-cafer-racer-motoryzacja_rev003.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem pare obejrzeć w okolicy i doszedłem do wniosku ze właściciele tzw. pierwszych moto, kupionych do nauki np. gs500 uważają ze tu nic nie potrzeba serwisować, olej to raz na trzy lata bo daleko sie nie jeździ, coś tam na trytke mozna złapać, a rysy i odarcia dodają mu tylko powagi....a sprzedac trzeba tak zeby do tego wymarzonego nie trzeba było za dużo dołożyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pikne moto, szkoda takiego ciąć ... podobnie jak jest już mnóstwo pociętych SR500, a kiedyś będą ludzie szukać oryginalnych, nie pociętych, a tu lipa ... same cafecośtamscrmble ...
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yamaha XT600 :wub:

12806014_1129638737059710_3796766952105147248_n.jpg?oh=525031180de1602e639e90b061e9b637&oe=5750754D

Chyba pomysł zaczerpnięty z tego :-D

images_thumb_189088_526_396_adaptive.jpg

albo z tego

images_thumb_365812_526_396_adaptive.jpg

Edytowane przez Dziadek
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://olx.pl/ofe...tml#:6108b35253

12,9 tys

Moto na silniku xt660

Może się podobać :)

Derbi_Mulhacen_stpz.jpg

Derbi_Mulhacen_st1pz.jpg

Pierwsze myślałem że to następny amatorski wytwór a to fabryczny Derbi Mulhacen 659 - wygląda kozacko;) niestety opisów u nas jak na lekarstwo, wiadomo tylko ze silnik bedzie mocnym punktem;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×