Skocz do zawartości
kubusjk

F650 GS 2004, salon Polska, 25 000 km

Recommended Posts

Witam,

Planuję wczsną wiosną zrobić upgrade i będę sprzedawał swojego gsa do tego czasu. Srebrny z czarnym siedzeniem. ABS, podgrzewany gripy, alarm, pełen komplet kluczyków, dokumentów (faktura zakupu, faktury przeglądow). Motocykl używałem tylko na asfalcie. Nigdy nie był przewrócony i nie ma żadnych otarć (z w yjątkiem tych normalnych związanych z eksploatacją).

Jest z salonu Auto Fus, data pierwszej rejestracji 16.12.2004. Motocykl kupiłem od pana w średnim wieku, który po dwóch sezonach nowego hobby zrezygnował z jazdy motocyklem- moto miało przejechane wtedy 1800km. Od tamtego momentu przejechałem sam resztę a moto ma teraz 25 tys. Moto od początku garażowane i systematycznie przeglądane. Jako, że nie przejeżdżałem nigdy 10tys kilometrów w jednym sezonie, przed każdym zimowaniem oddawałem na roczny przegląd do Fusa. Mam wszystkie wpisy do książki i faktury szczegółowe za każdy przegląd. W listopadzie 2009 kiedy stuknęło 20tys, zrobiono pełny przegląd i wymieniono wiele rzeczy, tj. obie pary klocków, łańcuch z zębatkami, płyny i oleje (w tym ten w amortyzatorze), łożysko główki ramy (łącznie 3200zł). Ostatni przegląd z listopada 2010 przy 25 tys nie wykazał żadnych zużyć i wymieniono jedynie oleje i płyny. Z salonu odstawiłem moto prosto do garażu na zimowanie. Nie mam też obecnie dokładnych zdjęć a jedyne jakie znalazłem i prezentuj jest z ostatniego sezonu. Z akcesoriów to mam wysoką szybę givi i stelaż pod kufer centralny givi (kufra nie sprzedaję). Wystawiam za 15 900zł. Teraz stoi pod plandeką w garażu a akumulator w domu, ale zawsze można podjechać obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to pieknie:) no i troche szkoda bo mialem na niego chrapke...;)

pzdr

Anax

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łeee no to gratulacje ;) ... powiedz jak to jest kupić motocykl w styczniu i nie móc na nim od razu pojeździć, ja chyba bym tego nie przeżył :? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ładny, co tu dodać. Do zobaczenia na zlocie. Mam nadzieję że przyjedziesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×