Skocz do zawartości
matek320

Witam i pozdrawiam ze Stalowej Woli.

Recommended Posts

Cześć.

Ze Stalowej, powiadasz? Jeśli jest na świecie jakieś miejsce, którego szczerze nienawidzę, to właśnie Stalowa Wola. Jak wy tam żyjecie, z tymi światłami? Przecież tam niezależnie od pory dnia czy nocy jest czerwone na każdym skrzyżowaniu! 'Jak oni to zrobili? Czemu? Kto? Za co?' Zdarzało się, że przejeżdżałem przez to miasto o trzeciej w nocy a i tak stałem dłużej niż w Krakowie w porannych korkach. Jedynym pocieszeniem było to, że ktoś ma jeszcze gorzej, bo musi żyć z tym na co dzień - mieszkańcy. I oto wreszcie jednego spotykam. Wiem, że to nie Twoja wina (no chyba że pracujesz jakimś zarządzie dróg czy czymś takim), ale komuś w końcu musiałem się pożalić. Żonie już nie mogę; powiedziała, że jeszcze raz i mnie zastrzeli. Ale powiedz, że to nie paranoja. Że światła na skrzyżowaniach Stalowej są naprawdę źle ustawione. Że moje życzenia, aby to miasto zaorać i posadzić tam coś ładnego (myślałem o śliwach) są uzasadnione.

No i jeszcze raz - cześć. To nic osobistego.

Potwierdzam, ktoś zaprojektował tam "czerwoną falę" - 1/10 razy uda się przejechać bez zatrzymania :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jest tak źle z tymi światłami. jeżeli tu mieszkasz to radzisz sobie inaczej - omijasz je :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×