Skocz do zawartości
damianmati

Odpinająca klapka

Recommended Posts

Witam. Pytanie do specjalistów którzy podróżują bmw f650 gs. Kiedy kupowałem swojego wymarzonego gsa sprzedający powiedział że zgubił tą wkładkę zaślepkę ten taki plastik co znajduje się za siedzeniem zamykany na kluczyk co pod nim jest rączka do otwierania siedzenia. Ten plastik jest nowy tylko brakuje mi wkładki zamka. Z tond pytanie czy to prawda że ta klapka lubi się odpiąć podczas jazdy??? Żebym tego nie zgubił. On powiedział że to się odpinało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem parę motocykli na sprzedaż, które były pozbawione tej klapki. Ja nie miałem z nią żadnego problemu. Może odpadała u Ciebie podczas montażu kufra centralnego? Sprawdź też jak się zachowuje podczas jazdy po nierównościach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi kiedyś odpadła :evil: - miałem w tym schowku łańcuch i kłódkę... :roll: i pocinałem przez las po wybojach nawet nie wiem ile :twisted: , w każdym bądź razie ostro się później tego naszukałem :evil: , pomimo że zaraz się zjarzyłem że coś zgubiłem... :mrgreen: W tym wypadku winą była mała hopka... :shock: jakaś tam prędkość... :roll: wybicie... :lol: i waga kłódki wraz z łańcuchem :oops: które to wystrzeliły jak z procy. ;) Od tej pory takich rzeczy tam nie wrzucam. :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
miałem w tym schowku łańcuch i kłódkę... :roll:

O kurde ;) W życiu bym nie pomyślał, że można użyć tego miejsca jako schowka :lol: Pewnie dlatego, że nic tam nie woziłem nie miałem problemów z klapką ;)

w każdym bądź razie ostro się później tego naszukałem :evil: , pomimo że zaraz się zjarzyłem że coś zgubiłem... :mrgreen:

Współczuje, szukałem tak kiedyś tablicy rejestracyjnej (pękła plastikowa ramka) :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak o tą właśnie klapkę nr 12. A nie wiecie gdzie można dostać wkładkę zamka do tej klapki. Poszukam morze na boxer-parts. :lol: Najwyżej sprawdze po dużych dołach czy się nie odczepi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Najwyżej sprawdze po dużych dołach czy się nie odczepi.

Ogólnie ona zamykana jest na kluczyk ten od stacyjki, jeśli zamka nie masz. to prawdopodobnie prędzej czy później ją zgubisz nawet nie jeżdżąc po wielkich wybojach :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj tam gdzie dorabiają wkładki zamków samochodowych, może da się coś dopasować :lol: Bo w BMW skasują na pewno parę stówek :?

P.S.

Kolego damianmat, uważaj na ortografię, bo niektórych (np. mnie) błędy w twoich postach mogą razić. Myślę, że Cię nie uraziłem ;) Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

W modelach 2000-2003 występował jakiś „defekt” tylnia pokrywa odpadała podczas jazdy. W sklepie Touratech dostępne są wzmocnienie tego elementu.

Pozdrawiam KLOD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×