Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kupiłem w końcu motorek:

http://olx.pl/oferta/bmw-f-650gs-f-650-gs-abs-grzane-manetki-super-stan-maly-przebieg-CID5-IDfJRlj.html#2cfccf5bd4

masakra 400km po niego jechałem, a potem 400km z powrotem - w domu byłem o 2 (w nocy).

Po zatankowaniu do pełna przejechałem prawie 300km aż się zapaliła rezerwa, jechałem cały czas ekspresówką tak około 120km/h.

Chciałem mieć pomarańczowe siedzenie, ale to szaro czarne jest bardzo ładne, więc zostawię - ale mnie zastanawia że w gs takich nie widziałem, za to modele g650 mają dwubarwne kanapy - może ktoś zmienił? Właśnie mnie to zastanawia

Motorek jest w ładnym stanie, przebieg hm...na liczniku ma 21 tyś, pochodzi ze Szwajcarii.

Zdziwiło mnie że dmucha z prawego tłumika tylko, bo w innych które oglądałem normalnie z 2 rur pierdziały, no ale podobno tak ma być w poliftach - że w lewym jest katalizator.

Robić nic nie trzeba, no najwyżej ustawić światło trochę niżej.

Kupiłem od pana który jest miłośnikiem BMW, w garażu już u niego stał jakiś bokser 1200, a pod wiatą dwie prawie nowe jakieś bm-ki serii 5 chyba...

Szczerze mówiąc - jeszcze na spokojnie pod garażem nie posiedziałem i nie oglądnąłem dokładnie wszystkiego ;) ale np na baku ma jakąś naklejkę 35kw i coś pisze po Niemiecku czy Szwajcarsku, ciekawe po co to było

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ograniczenie mocy do 35 kW? Po Szwajcarsku tak często piszą.

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

50, AFAIK. Głowy nie dam, ale to jest chyba tylko kwestia innego zamocowania linki gazu, było gdzieś na forum...

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze szukam i szukam i nie znajduję tematu o ustawieniu reflektora, tzn gdzie są jakieś śruby do ustawienia w pionie i w poziomie, wolę się na to przygotować teoretycznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śruba do ustawiania w pionie jest centralnie na środku: trzeba wsadzić łapę i kręcić. Bocznych chyba się nie powinno ruszać jeśli świeci dobrze, nie wiem też czy da się do nich dostać bez rozbierania niczego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×