Skocz do zawartości
agreSorek

Sprawdzona firma przewozowa.

Recommended Posts

Witam. Jak w tytule. Czy ktoś może polecić jakąś zaufaną, sprawdzoną, legalną i najlepiej tanią firmę. Jak jest z ubezpieczeniem takiej przesyłki? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do mnie też możesz napisać :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no chciałbym. Zwłaszcza, że od 15 lat pracuję w transporcie, a od 8 lat prowadzę swoją spedycję i transport. No ale nie mam referencji które coś by ci powiedziały ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A no chciałbym. Zwłaszcza, że od 15 lat pracuję w transporcie, a od 8 lat prowadzę swoją spedycję i transport. No ale nie mam referencji które coś by ci powiedziały ;)

Wyrazy współczucia. Siedzę w tym dłużej trochę. Posprzedawałem 3 lata temu większość sprzętu, zostawiłem 3 pojazdy na stałej umowie w jednej firmie i dopiero odżyłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A, dziękuję, przyjmuję. Też mam za sobą etap swoich samochodów, też się wyleczyłem. Z kierowców przede wszystkim. Teraz swoje mam 2 samochody i to w zasadzie do wspomagania spedycji - coś odebrać, coś przerzucić, coś przechować. Dobrze mi z tym.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tylko wożę dla jednej firmy swoimi trzema ciężarówkami. Raz na miesiąc faktura, wypłaty i tyle mojej roboty. Ale taki układ zdarza się bardzo rzadko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze mi z tym.

Najważniejsze - nie stękać :beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×