Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z opisem sprzedajacy to poszalał :D

Wsiadaj w auto i jedź oglądać. Masz blisko.

Z fotek: to brak osłony silnika, uszkodzona kanapa,

Z plusów to :wysoka szyba i centralna stopka, handbary i na tym koniec szaleństw :D.

Strasznie dużo ma wypuszczone lagi w półce. Pewnie jakiś liliput jeździł.

Ciekawe jak się go prowadzi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi, podeślij mi proszę na pw. opis z Twojej aukcji, bo ona zniknęła, chyba zaraz po tym jak w nią wlazłem :).

Opis będziesz miał w historii z OLX :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi, podeślij mi proszę na pw. opis z Twojej aukcji, bo ona zniknęła, chyba zaraz po tym jak w nią wlazłem :).

Kurdę, nie wiem czy chcę ;)

Podniosłem wczoraj kierownice na próbę o 2 cm i dzisiaj byłem polać. W terenie rewelacja, na mieście dużo lepiej się prowadzi niz była w ori :)

878aff75b12e.jpg

podeślę podeślę ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na zadupkach ma nieoryginalne naklejki - F650GS (to jest model F650 i taka jest naklejka w oryginale).

20121110_124313_1024x768.jpg

Edytowane przez enlil
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No aleee takich w Grafnecie nie robią :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drodzy, jak to jest z tą szybą - najbardziej pasowała by mi wysoka i jednak przezroczysta, a widzę, że są 3 rodzaje, krótka, wysoka czarna, i przezroczysta....

Czy rodzaj szyby miał wpływ na inną konfigurację moto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szyby masz akcesoryjne. Generalnie musisz potestować później jaka szyba najlepiej będzie do ciebie pasować. Wysoka nie zawsze jest dobrą szybą, ponieważ np. powietrze zamiast w klatę będzie waliło w kask i będziesz miał w trakcie jazdy dużo głośniej.

Ten model, który wkleiłeś jest rocznikiem 94 czyli z początku produkcji. Tam jest minimalnie inna czacha niż od 1997 roku. Zobacz na kierunki z przodu - w latach 94-96 były wmontowane w czachę i inne mocowanie szyby było. Od roku 1997 były wystające kierunki i mocowanie jak na moim powyższym zdjęciu.

Edytowane przez enlil
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

polecam brać Fkę od kogoś z forum z wiadomą historią serwisową wtedy będziesz miał mniej niespodzianek i wydatków, chyba że chcesz grzebać.

Ja miałem swoją wystawić na sprzedaż, ale chyba ten sezon jeszcze pojeżdżę.

Widzę, że jesteś z Krakowa, to w razie czego pisz, to postaram się pomóc jak byś miał pytania lub chciał się przymierzyć do Fki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba są 3 czy 4 rodzaje szyb , owiewek, niska , taką jak ma enlil , turystyczna jak ja mam i wersja policyjna., bardzo duża :D . enlil przy twojej szybie dostajesz powietrzem w klatkę ?

Ja latam w kasku enduro i gdzieś mi podwiewało z szyby, w normalnym pełnym kasku było ok.Dołożyłem deflektor i nic nie szumi a do 100km/h mogę teraz latać z otwartą szybką :) . Kolega miał bmw f650 z małą owiewką. Zrobił 300km i miał dość jazdy.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, za rady, i fakt najchętniej brałbym moto z forum....jeżeli jakies będzie - co nie Robi?

Edytowane przez JaGrab3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

enlil przy twojej szybie dostajesz powietrzem w klatkę ?

na powyższym zdjęciu jest szyba oryginalna. Przy niej wiało mi w klatę. Warto wsomnieć, że mam 184 cm wzrostu

W tej chwili mam założoną akcesoryjną + deflektor. Przy dużych prędkościach (powyżej 120km/h) ze wzlędu na deflektor jest duży opór powietrza i szyba zaczyna się "kłaść" i wiatr wieje prosto w kask i robi się głośno.

20150606_143716_1600x900.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na powyższym zdjęciu jest szyba oryginalna. Przy niej wiało mi w klatę. Warto wsomnieć, że mam 184 cm wzrostu

W tej chwili mam założoną akcesoryjną + deflektor. Przy dużych prędkościach (powyżej 120km/h) ze wzlędu na deflektor jest duży opór powietrza i szyba zaczyna się "kłaść" i wiatr wieje prosto w kask i robi się głośno.

20150606_143716_1600x900.jpg

to w mojej jest spokój. Powyżej 120km/h jedynie nia zabuja na boki ale się nie kładzie. 120km/h to ja chyba miałem na alpejskich serpentynach jak goniłem innych a uciekałem przed tymi co byli za mną :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i czerwone funduro od Robiego już u mnie.

Na pierwszy strzał wymiana napędu. Wiem, że jest na forum, ale może tutaj w ramach wątku coś polecicie, jakiś dobry sklep... ew serwis w okolicy bielska-białej .....

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i czerwone funduro od Robiego już u mnie.

Na pierwszy strzał wymiana napędu. Wiem, że jest na forum, ale może tutaj w ramach wątku coś polecicie, jakiś dobry sklep... ew serwis w okolicy bielska-białej .....

Oby służyło ci jak najlepiej. Długo i bez awaryjnie jak mi :) . Ja siedzę na portalach i grzebię za nowym motkiem

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oby służyło ci jak najlepiej. Długo i bez awaryjnie jak mi :) . Ja siedzę na portalach i grzebię za nowym motkiem

Robi, pierwsze co, to musisz zmienić zdjęcie i opis ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robi, pierwsze co, to musisz zmienić zdjęcie i opis ;)

Opis owszem , ale zdjęcie nie tak szybko ;) .... sentyment do eFki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i czerwone funduro od Robiego już u mnie.

Na pierwszy strzał wymiana napędu. Wiem, że jest na forum, ale może tutaj w ramach wątku coś polecicie, jakiś dobry sklep... ew serwis w okolicy bielska-białej .....

Gratuluję! Niech służy długo i bezawaryjnie.

co do serwisu, to napisz do Jarka. Co prawda zawsze zarobiony jest, ale może może...

Niestety serwis u Jarka ma jedną zaletę/ wadę (niepotrzebne proszę skreślić). Zawsze coś jeszcze znajdzie, nawet gdy nie patrzy, a tylko słucha :-D Jak nie naprawisz, to później będzie to zjadać mózg (ja tak przynajmniej mam), a tak można by było jeździć w błogiej nieświadomości.

Oczywiście w twoim przypadku rzeczywiście może być tylko napęd, ale uprzedzam przed czujnym okiem i uchem mistrza :) :-D :beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne jasne, wiem jak to działa :).

Dzięki za rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×