Skocz do zawartości
grad1974

Brydzionex, chcę się przywitać

Recommended Posts

Witam, mam na imię Grzegorz, jestem z Wrocławia, mam już jakieś tam 2 motocykle, ale wszedłem na to forum ponieważ podobają mi się motocykle BMW 650 z silnikiem Rotaxa. Rozważam zakup albo BMW (ale muszę się dowiedzieć jakie są różnice pomiędzy modelami F i ST, bo CS nie wchodzi w rachubę) albo Aprilia Pegaso już raczej z silnikiem na wtrysku. Pewnie będę miał do Was kilka pytań i będę wdzięczny za wszystkie porady :). Obiecuję nie zadawać głupich pytań :). Pozdrawiam Forumowiczów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, mam na imię Grzegorz, jestem z Wrocławia, mam już jakieś tam 2 motocykle, ale wszedłem na to forum ponieważ podobają mi się motocykle BMW 650 z silnikiem Rotaxa. Rozważam zakup albo BMW (ale muszę się dowiedzieć jakie są różnice pomiędzy modelami F i ST, bo CS nie wchodzi w rachubę) albo Aprilia Pegaso już raczej z silnikiem na wtrysku. Pewnie będę miał do Was kilka pytań i będę wdzięczny za wszystkie porady :). Obiecuję nie zadawać głupich pytań :). Pozdrawiam Forumowiczów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Grad!

Muszę naprostować, że nie masz jakiś tam motocykli tylko co masz?

Trampki! Właściwie to już jednego. :-) :-D

wytapatalkowano

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
........................ :). Obiecuję nie zadawać głupich pytań :)....................

Ale na pewno możesz liczyć na głupie odpowiedzi :-D

Jak nie masz solidnego poczucia humoru to radzę uważać...... ;-)

Witaj, witaj :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brydzionex? :-o

Nie rób siary. Albo zmień na cześć albo pisz ze jesteś z Sosnowca :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc!

Efki sa ladniejsze ;) wg mnie ;) i maja wskaznik temp. cieczy zamiast zegarka (jak w st), fajniejsze kierunki przednie ;) same istotne szczegoly podalem ;) i jeszcze maja biale zegary (+5 do lansu)

Wyslano na poczcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×