Skocz do zawartości
kurol

Witam z Krakowa

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam na imie Aleksander i pochodze z Krakowa.

Po prawie dwudziestu latach przerwy,spowodowanych tzw. zalozeniem rodziny,postanowilem ze w tym roku juz nie odpuszcze i motocykl zanabede.

Upatrzony typ motocykla caly czas mocno ewoluowal az w koncu stanelo ze ma byc GS650.

Kilka sztuk w poblizu w ostatnim tygodniu ogladniete,jednak w wiekszosci przy dokladnych ogledzinach motocykl dosc mocno rozmijal sie ze stanem ktory sprzedajacy umiescil w opisie i na fotografiach,ew. cenowo mocno przekraczal zaplanowany budzet.

Ostatecznie w niedziele do domu przywiozlem GS1150 z 2003 r. zakupionego 20 km od mojego miejsca zamieszkania,ktory jako jedyny wyglada z bliska lepiej niz na fotkach,chodz wsrod wszystkich znalezionych "straszy" najwiekszym,chodz mam nadzieje realnym przebiegiem 152858 km.

Wczoraj i dzisiaj,wszystkie sprawy urzedowe zwiazane z przerejestrowaniem i ubezpieczeniem "komarka" zalatwilem i mozna powiedziec ze juz oficjalnie jestem wlascicielem. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bądź pozdrowion. No i bezproblemowej eksploatacji :)

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pochwalony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kraków pozdrawia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

152tyś to dopiero się dotarł ;) - ale istnieje realna szansa, że nie kręcony :)

Powitać

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witalski, do zobaczenia na zakorkowanych ulicach Kraka....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa w górę! Witamy w wirtualnym świecie, i mam nadzieję do zobaczenia niebawem na żywo np. Na kielbaskach;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam z Krakowa :) wrzuć jakieś fotki moto żebym wiedział jak będę mijał forumowicza ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje za mile przywitanie.

Z lewa w gore z mojej strony moze byc problem,bo narazie kierownicy sie bede trzymal kurczowo obydwoma dlonmi :)

Motorek nieco przyciezkawy a 20 letnia przerwa w prowadzeniu powoduje ze pelen jestem pokory.

Fotki "komarka"

ea3a26473300931.jpg 2dfa43473300952.jpg

Wiem ze w takim kolorze nie wychodzily ale sprzedajacy tlumaczyl (mam nadzieje uczciwie) ze poprzedni wlasciciel byl lakiernikiem i lubial swoje moto czasami prysnac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×