Skocz do zawartości
WINO

Sprzedam F 650 GS rok 2003

Recommended Posts

..jak w tytule, zbieram się do sprzedania ze łzą w oku i oddam w dobre ręce, dobrą sztukę z roku 2003. Sprowadzony końcem 2009 roku z Włoch. Pełna książka serwisowa podczas "życia" we Włoszech. Zarejestrowany i ubezpieczony. Przebieg faktyczny 44300, stan bardzo dobry zdecydowana większość przebiegu jak nie całość przejechana po szosach co oględziny potwierdzą. Osobiście jeździłem raz w terenie i dwa razy po leśnej utwardzonej drodze :lol:

Szukałem dla siebie sporo czasu dobrej sztuki i taką udało mi się kupić.

Jednak doznałem ostatnio innego wymiaru jazdy R'ką 1150 GS no i stało się napaliłem ;)

Motocykl ww. oryginalny łącznie z aku. ( który 5 dni temu po postoju ponad 2,5 miesięcznym odpalił bez problemów ), kolor niebieski ciemny, stopka centralna i boczna, osłony na ręce, wyższa szyba, stelaż monorack Givi, płyta Kappa monokey, kufer Givi monokey V 46 - nowy.

Motocykl nie wymaga wkładu: napęd ma przejechane ok 3000, systematycznie smarowany, klocki 20% zużycia, tarcze bez rantów, przednia opona 20% zużycia, tylna opona 50% zużycia, olej i filtr do wymiany w sierpniu 2011( po roku bo przebieg 2500 ), ubezpieczenie i przegląd roczny w czerwcu 2011, dla "dłubacza" można pokusić się jedynie o wymianę płynu hamulcowego.

Motocykl podczas pobytu w Polsce nie sprawiał żadnych trudności.

Cena 13 900 za komplet

Dla zainteresowanych zdjęcia wyślę na email .... jak takowy poda ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powinno być kłopotu ze sprzedażą, wiele ostatnio szukaczy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również poprosze o fotki: marcin.dz80@gmail.com - ba zreszta widze że lokalizacja Rzeszów - podaj prosze telefon do siebie to zadzwonie...ja też rzeszowianin...;)

Pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×