Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pszemo jest mądry... Bądź jak Pszemo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a co jest nietypowego w typowym twinie bmw mój drogi ? wszystkie twiny bmw są nietypowe ? pasek znany od dziesięcioleci jest nietypowy ? jak napisałem niemcy to debile że to w ogóle kupują , takie g.. na pasku z takim g... chińskim silnikiem ;-) . to bmw to w ogóle debile są - jak mozna tyle lat /od 2006 roku / produkowac takie g... i tylko lifting robić po osmiu latach . po kiego , przecież tego nikt nie kupuje :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario, to że Ty się wbiłeś na minę, nie znaczy że inni też powinni

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to już bez komentarza , nie chce mi się dalej ciągnąć tego tematu . w razie bytności we wrocku zapraszam na moją minę ;-) , może wtedy zmienisz zdanie . nie mam dużego doświadczenia z motocyklami - w sumie kilka sztuk , co to w sumie jest ;-) , tak że życie zweryfikuje :beer:

a , zapomniałem , taki jeden w stuncie , mistrz swiata chyba , też używał tego g. na pasku ;-) - nawet wczoraj w nocy to ogladałem na motowizji . ale on był kurde sponsorowany , to nie miał wyjścia , musiał na tym g. jeździć i opowiadać głupoty że to fajne :-D

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario... widać u ciebie ewidentną potrzebę... A ja czasem tak mam że lubię pomagać... No więc: fajny masz ten motocykl. Taki zgrabny, szybki, i na pasku. No fajny :)

Pomogłem?? :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario ewidentnie nie złapał dowcipu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co, to ja się jeszcze zastanowię :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×