Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktoś miał przyjemność użytkować? Albo zna kogoś kto użytkował? Może się podzielić opinią? W sieci opinie są skrajnie różne, ciężko coś wywnioskować sensownego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba fajny, ale różnie mówią. Pomogłem? Jak nie, to kup, pojeździj i napisz. Też jestem ciekaw.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już zamieniasz Tereskę na takiego buldoga? :-o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako drugi chyba. Ale jeśli jeździsz w terenie, to będzie Ci szkoda każdej bocznej drogi, którą asfaltowcem trzeba minąć.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako drugi oczywiście, taki baaaaardzo drugi, żebym mógł na przykład pojechać do Wrocławia na lody i wrócić tego samego dnie, a nie za tydzień :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako drugi oczywiście, taki baaaaardzo drugi, żebym mógł na przykład pojechać do Wrocławia na lody i wrócić tego samego dnie, a nie za tydzień :D

ale to nie jest kwestia motocykla tylko silnej woli :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oprócz silnika podobny do takiego jak miałem

K1200RS%20Dolphin%20Blue-Minhinnet%20(1).jpg

3342012835_50c49ca35b.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas będzie taki chyba niedługo do sprzedania w dobrym stanie, serwisowany podobno od początku do końca w BMW. Ale na końcu ma w nazwie RT bodajże. Nie kojarzę tych wszystkich modeli. 2007 rok, jeśli się nie mylę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tamto to "cegła" - czyli 4-cylindrowy leżący silnik

Wyznawcy boxerów mówią że to nie jest prawdziwe BMW. Z kolei użytkownicy serii K śmieją się z "motopompiarzy". K1200 miały jakąś wadę kosza sprzęgłowego - poczytaj. Poza tym... Jeśli pytasz konkretnie o K1200RS to znaczy że masz takiego na oku - niewiele ich. Model "bazowy" to K1200S

Szczerze? Kup FJR :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze? Kup FJR :)

Pięć biegów to tragedia tego modelu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na papierze. Miałem FJR przez 1,5 sezonu, gdyby nie zaczęło mnie ciągnąć na gorsze drogi - miałbym nadal. To pociąg drogowy, tą piątkę wrzucasz przy 70 i ciągniesz do 240. Jasne, zdarzało mi się szukać 6-ki. le tak naprawdę wcale nie jest potrzebna. A zresztą... FJR 2016 ma już 6 biegów :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No FJR podoba mi sie baaaardzo, ale ma dwa ale - nie wiem czy waga nie będzie mi przeszkadzać, cena dobrego egzemplarza jest dużo wyższa niż mógłbym/chciałbym zapłacić za było nie było drugie moto, nie stać mnie po prostu na fanaberię za naście tysi, w sensie stac ale nie stać o! :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to K1200RS można kupić poniżej dychy?? Poważnie?

P.S. Argument "wagowy" jest nietrafiony. BMW jest chyba nawet minimalnie cięższe od FJR

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pięciu złotych na lody.

I pieciu setek na mandaty...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nudny będę ;-) ale f800st jest w cenie zbliżonej do założonej "dychy" , a 220 leci autostradą bez problemu i na lody do wrocka zdążysz ;-) , waga około 200 kilogramów jest odpowiednia , motek jest typowy i nie posiada wad konstrukcyjnych . tylko musi być zadbany i serwisowany , nie sprzedaję mojego :-D .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki jest typowy? F800st jest typowy? W którym miejscu? Że ma dwa koła to nie znaczy że jest typowy. A z tym że nie posiada wad konstrukcyjnych to już Cię poniosło fest! :) No ale rozumiem - Ty swojego nie sprzedajesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz czymś fajnym na lody do Wro , to jest coś dobrego co Cie rozgrzeje , a lody schłodzą :)

Edytowane przez ben

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczalem troche szukac w necie na temat tego motocykla i w pierwszej chwili zdziwilo mi to co napisali na scigacz.pl ze jest w nim silnik jednocylindrowy ale chyba sie po prostu pomylili.

Znajomy mial wczesniej Hayabuse ale sprzedal bo stwierdzil ze woli cos lepszego w trase i kupil FJR. Bardzo sobie ja chwali i podobno silnik jest naprawde bardzo elastyczny, nigdy przynajmniej przy mnie nie narzekal na brak 6 biegu.

Chociaz zauwazylem ze jest on strasznie zmienny bo ostatnio mowil ze chce ja sprzedac i kupic bmw r1200gs;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chociaz zauwazylem ze jest on strasznie zmienny ...

No i jak tu słuchać rad takiego "rozbieganego" gościa?? ;-)

A w ogóle, to chyba @Seb znalazł pasujący mu model, więc po co go namawiać na inne?

Bardziej chyba cza opisać maszynę jak w temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×