Skocz do zawartości
gracjan

Sprzedam dakara kupię ....

Recommended Posts

Żeby mówić coś o nowej Afryce, to musi minąć sezon lub dwa, a najlepiej trzy. Wtedy pojawią się większe przebiegi i gruntowne opnie. Również na temat trwałości. W tej chwili są w sieci jakieś tam testy, ale bardzo "powierzchowne".

Szczęśliwi właściciele dopiero zaczynają odkrywać uroki nowego motka.

PS MT jeździł nową Afryką i Zuko ma/ miał w garażu ;)

PS2 tak na marginesie ciekawe jak często olej się wymienia w nowej Afryce?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam ten tekst od 0,46'... Nie ma tam tej całej elektroniki i takich tam... Jest to tylko motocykl. Lubię mój motocykl, ponieważ jedzie, co by się w nim nie działo...

Edytowane przez KaeS
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ordynarny fotomontaż!

800tka nie jeździ w terenie. Właściwie, to chyba w ogóle nie jeździ, bo się psuje. :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Borowa, zajebiście! Tak jak pisałem, od kierownika większość zależy, widać że ogarniasz, i na czarnym i poza nim, szczególnie bagienko mi się spodobało! :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odnośnie f800 i terenu

OK - to mnie bardziej przekonuje niż wcześniejsze posty /pominę lekkie przyśpieszenia materiału tu i ówdzie :-D /

Myślę, ze mógłbym nawet podjąć wyzwanie na film z mojego offu dakarem - tylko pytanie gdzie zamontowałeś kamerkę? (gmol?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK - to mnie bardziej przekonuje niż wcześniejsze posty /pominę lekkie przyśpieszenia materiału tu i ówdzie :-D /

Myślę, ze mógłbym nawet podjąć wyzwanie na film z mojego offu dakarem - tylko pytanie gdzie zamontowałeś kamerkę? (gmol?)

Że widzę mój filmik - to i dorzucę, iż przyśpieszenie lekkie musiało być, bo materiału było dużo. Kamera na gmolu - jednak przy wysokich obrotach moto obraz lekko drży. Nie wiem jak film wyjdzie w Dakarze - singiel może dawać jeszcze większe drgania - ale nagrywaj i wrzucaj efekty.

W terenie 800-seta daje radę. Nawet z moją łysą TKC na tyle (bo mieliśmy mieć z Borówą "lekką przejażdżkę" - a wyszło jak zwykle :-)

Mimo, iż cięższa od poprzednio ujeżdżanego Dakarka - dużo lepiej mi się ją prowadzi w terenie. Łagodnie oddaje moc.

Co do awaryjności - to praktycznie 90% latam w terenie i przez 9500 km - nie miałem jak na razie żadnego problemu - no może tylko wymieniłem pukniętą obręcz z przodu na węższego Excela :-)

Z tym, że moto mam od nowości, był dobrze dotarty etc.

Na pewno pierwsze roczniki miały problemy. Jak będzie później - zobaczymy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×