Skocz do zawartości
Borowa

Czy ktoś widział /

Recommended Posts

w którymś wątku było o tym komisie Moto Motion, nawet ktoś wklejał filmik, gdzie właściciel komisu wypowiadał się jakie motki sprzedają, ale nie mogę teraz tego znaleźć, ponieważ wątków "co sądzicie" etc. jest... coraz więcej :)

Generalnie, w skrócie, oni jak wszyscy sprowadzają, naprawiają. W sieci jest trochę opinii o tym komisie. Bardzo różnych. Poczytaj.

Odnośnie tej sztuki, to trzeba oglądać. Ze zdjęć dużo nie widać.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik fachowo machnięty srebrnym sprayem :x

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli już będziesz w stolicy to sprzedaję swojego GSa w podobnej cenie i kolorze, przy czym silnik nie był malowany etc. etc.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem, nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Ślady szpreja są widoczne wszędzie, gość w serwisie twierdził, że to dlatego, że kapy korodują i trzeba było je odświeżyć :).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem, nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Ślady szpreja są widoczne wszędzie, gość w serwisie twierdził, że to dlatego, że kapy korodują i trzeba było je odświeżyć :).

Wielkie dzięki

Czyli jest to raczej skucha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też dzisiaj rzuciłem na niego niefachowym okiem.

W dodatku w hali nie ma okien i bez latarki to cieżko coś zobaczyć.

Świeżo malowane dekle silnika, wymienione prawdopodobnie lampa przód, kierunkowskazy przód, szyba, lakierowany? błotnik (a właściwie dziób?) lakierowana ramka wokół zegarów?!

Motocykl wygląda na trochę zaniedbany, jeżdzony w terenie albo garażowany pod chmurką. Korozja na wielu śrubach, tarczach.

Napęd był niedawno wymieniony(brak oznaczen) drobna korozja na łancuchu, opona tył wygląda na sparciałą (dunlop).

Skucha! :-( ja mialem po drodze ale jechac z daleka raczej nie warto.

Edytowane przez pantani
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×