Skocz do zawartości
arthurr

[S] spodnie damskie seca, XS, 3 warstwy, nowe

Recommended Posts

Efekt zakupów dla wyglądu bez sprawdzenia funkcjonalności ;) Po pierwszej jeździe na motku - na sprzedaż:

http://olx.pl/oferta/spodnie-motocyklowe-damskie-xs-34-seca-link-lady-modny-kroj-3-warstwy-CID5-IDeSEQZ.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiepsko zareklamowałeś ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak... Mogę nie być dobrze zrozumiany... Sprostowanie: Spodnie są super funkcjonalne, pod warunkiem że rozmiar jest dobrany dobrze :D

Na swoje usprawiedliwienie mam, że w ogłoszeniu Monika bardziej szczegółowo opisała "problem" ;)

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artur !?! Daj facetowi opisać damskie spodnie ;)

No problem polega na tym, że są za małe...

wiedziałam, że kupuję rozmiar mniejszy niż zazwyczaj noszę, ale... tak bardzo chciałam mieć idealnie dopasowane portki tekstylne...

krój mają taki jak sobie wymyśliłam, bo nogawka jest zwężana lekko ku dołowi, nie za długa – raczej z tych krótszych, przeznaczonych dla niższych dziewczyn i co... ?

Jak stoję jest SUPER – dopinam się i wyglądam tak jak chciałam, natomiast swoboda ruchu podczas jazdy motocyklem to już tak słabo...

… pewnie brak funkcjonalności w oczach Artura wynika z tego, że w interkomie prowadziłam monotematyczny monolog, że cholera przesadziłam z rozmiarem, że nie potrafię oddychać, że mnie uwiera nogawka i krępuje, na tyle, że nogami nie dosięgam ziemi... i na każdym postoju półdupkiem musiałam się zsuwać aby podeprzec motocykl jedna nogą... porozpinałam się jak mogłam... ale faktu, ze są za małe nie dało się już ukryć...

… i te rozgoryczenie, że tekstylne jednak nie mogą być idealnie dopasowane, bo cholerka się nie rozciagają...

Także spodnie ubrane dosłownie 2 razy: 1 raz w sklepie i 1 raz wyjazd motocyklem na 4 godzinki... no cóż... strasznie ciasne były te 4 godzinki ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weeeeź no pokaż jakieś zdjęcie w nich, z przodu, z boku, z tyłu, z tyłu, z tyłu, osądzimy komisyjnie czy za małe, czy wyolbrzymiasz :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Weeeeź no pokaż jakieś zdjęcie w nich, z przodu, z boku, z tyłu, z tyłu, z tyłu, osądzimy komisyjnie czy za małe, czy wyolbrzymiasz :D

Hahaha – już widzę tę lożę szyderców :o :wacko: :blink: :D

Poniosłam porażkę – przyznaję - zdarza się najlepszym ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pfffffff... Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×