Skocz do zawartości
wilkczarny

Cześć wszystkim - wilkczarny

Recommended Posts

26 minut temu, KæS napisał:

Podłoży poduszkę :default_icon_mrgreen:

Chyba lepiej dorzucić podwyższoną kanapę, niż obniżać motocykl? Nie wiem, nie znam się, ale to wydaje się łatwiejsze.. ;)

gilby zaproponował nowszą 650-tkę, twina, i ma to dla mnie sens, skoro głównie będę jednak śmigał po asfalcie. Tam już co prawda wysokość Dakarowa, ale co zrobić.. Nic tylko się przymierzyć i sprawdzić. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za bardzo sie przejmujesz teoretyczna wysokością i wagą. Mam 182cm, mój pierwszy moto to był dl650 i żyje. Z twoim wzrostem każdy motocykl jest osiągalny. Przymierz sie do różnych moto, zobaczysz co i jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto się kupuje żeby jeździć, a nie po to żeby sięgać nogami do.ziemi

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, gilby napisał:

Za bardzo sie przejmujesz teoretyczna wysokością i wagą. Mam 182cm, mój pierwszy moto to był dl650 i żyje. Z twoim wzrostem każdy motocykl jest osiągalny. Przymierz sie do różnych moto, zobaczysz co i jak.

Myślę, że masz rację. Spróbuję się po prostu poprzymierzać. To kto jest z Wro i będzie pucował moto przed weekendem, żebym mógł zajść z wizytą i jakimś gościńcem? :D

2 godziny temu, Seb napisał:

Moto się kupuje żeby jeździć, a nie po to żeby sięgać nogami do.ziemi emoji3.png

Wysłane z bagna.
 

Seb - jeszcze raz - kto ma najlepsze statsy w wywracaniu się? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak to kto? Jasne że ja! A wiesz dlaczego? Bo myślałem tak jak Ty i przy każdej okazji sprawdzałem czy dosiegsm do ziemi, wtedy o glebę najłatwiej, 90% gleb tak się zdarza. Jak zacząłem jeździć - przestałem przyziemiać

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, tak.




Wysłane z bagna.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×