Skocz do zawartości
Artur_P

Jazdy Testowe Honda

Recommended Posts

Uradowany zaproszeniem na jazdy testowe nie omieszkałem zapisać się on-line na dogodny dla mnie termin. Po paru dniach zadzwonił konsultant celem potwierdzenia motocykla i tu czar prysł. Jak się okazało, żeby przetestować wybrane moto Honda należy wpłacić kaucję 2500 PLN. Zareagowałem zdziwieniem, bo w BMW wystarczy spisać stosowne oświadczenie i hulaj dusza, a po testach wystarczy uzupełnić zbiornik (Inchape Motors) na co pan oświadczył, że u nich paliwo jest za free. Nie wiem czy testowaliście inne marki, bo może to standard, ale dla mnie taka praktyka jest co najmniej dziwna i kłopotliwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uradowany zaproszeniem na jazdy testowe nie omieszkałem zapisać się on-line na dogodny dla mnie termin. Po paru dniach zadzwonił konsultant celem potwierdzenia motocykla i tu czar prysł. Jak się okazało, żeby przetestować wybrane moto Honda należy wpłacić kaucję 2500 PLN. Zareagowałem zdziwieniem, bo w BMW wystarczy spisać stosowne oświadczenie i hulaj dusza, a po testach wystarczy uzupełnić zbiornik (Inchape Motors) na co pan oświadczył, że u nich paliwo jest za free. Nie wiem czy testowaliście inne marki, bo może to standard, ale dla mnie taka praktyka jest co najmniej dziwna i kłopotliwa.

Wszystko zależy od dealera.

Korzystałem dwukrotnie z jazd motocyklami Yamaha w Kłodzku. Koszt to jedynie uzupełnienie paliwa i podpisanie odpowiednich dokumentów użyczenia pojazdu. Pojazd dostajesz na 1 - 2 godz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak właśnie myślałem. Hondzie Warszawa Auto Witolin widocznie nie bardzo zależy na testach, stąd takie sito.

Wszystko zależy od dealera.

Korzystałem dwukrotnie z jazd motocyklami Yamaha w Kłodzku. Koszt to jedynie uzupełnienie paliwa i podpisanie odpowiednich dokumentów użyczenia pojazdu. Pojazd dostajesz na 1 - 2 godz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio testowałem w Hondzie przy Prymasa nową Afrikę i rzeczywiście była kaucja 3000 zł. Wszystko zostało załatwione kartą (wpłata i zwrot). W Suzuki jest podobnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas jeszcze w żadnym salonie nie pobrano od nas kaucji za jazdę testową. Pewnie zależy od dealera i wyglądu gęby. Wiadomo kto za kaucją wychodzi.

Jak człowiek wygląda kulturalnie to mu na słowo dadzą. Ode mnie wielokrotnie nawet podpisania papierów nie chcieli i to w różnych salonach. :-D

Edytowane przez Moto Troter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo Ciebie już wszędzie znają i wiedzą, że zaraz byś ich opi...lił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczecin - wielki świat :) chociaż jak dzisiaj tam byłem to przejazd kolejowy w Dabiu dalej dziurawy i ciagle zamknięty :)

Wysłane z garażu

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczecin - wielki świat :) chociaż jak dzisiaj tam byłem to przejazd kolejowy w Dabiu dalej dziurawy i ciagle zamknięty :)

Wysłane z garażu

Taka atrakcja dla przyjezdnych żeby mieli o czym gadać. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mojej gęby nawet nie raczyli obejrzeć :-(

U nas jeszcze w żadnym salonie nie pobrano od nas kaucji za jazdę testową. Pewnie zależy od dealera i wyglądu gęby. Wiadomo kto za kaucją wychodzi.

Jak człowiek wygląda kulturalnie to mu na słowo dadzą. Ode mnie wielokrotnie nawet podpisania papierów nie chcieli i to w różnych salonach. :-D

Edytowane przez Artekles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio testowałem nową Afrykę w salonie Hondy w Gdańsku i też nikt ode mnie nie wołał kaucji. Zapisaliśmy się z bratem na testy i dostaliśmy Afrykę na dwie godziny. Swoją drogą zajefajny sprzęt no i pierwszy raz w życiu spodobała mi się automatyczna skrzynia biegów. Niezły bajer.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×