Skocz do zawartości
Taiga

Wyświetlacz (a może komputer) w G650

Recommended Posts

Hej,

mam problem z wyświetlaczem w mojej G650GS (2011) - niby pierdoła, ale zaczyna mnie męczyć. Moto ma angielskie korzenie tak więc wyświetlacz pokazuje wszystko w imperialnych jednostkach, a prędkościomierz ma zarówno mile jak i km/h. Czas to zmienić bo już nie chce mi się w głowie przeliczać tego ;)

Nie jestem specem od tego więc bez bicia proszę. Zmiana jednostek na wyświetlaczu na bardziej cywilizowane to jak rozumiem bardziej kwestia ustawień komputera niż wyświetlacza (czy może jednak wystarczy zmienić wyświetlacz bo to jakiś jego układ w locie robi konwersję?). Można to zmienić jakoś w domowych warunkach czy zostaje tylko serwis? Jeżeli to pierwsze to może ktoś z okolic Trójmiasta czymś takim się zajmuje? Jeżeli chodzi o prędkościomierz to jest opcja na dorwanie gdzieś samej nalepki czy trzeba cały wymieniać?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udało mi się sprawę ogarnąć - dzięki za pomoc. A dla potomnych to niestety, ale w g650 podpięcie pod komputer nic nie daje i jedynym rozwiązaniem jest zmiana elementu na ten z kmh.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×