Skocz do zawartości
GSuberalles

prośba o oględziny.

Recommended Posts

Miałbym ogromną prośbę do ludzi z Rzeszowa lub okolić. W ogłoszeniach stoi takie cudo. Nie bardzo chce mi się gonić samochód tylko po to żeby przekonać się że to mina. Gdyby ktoś mógł rzucić okiem to będę bardzo ale to bardzo wdzięczny.

http://olx.pl/oferta/bmw-r-r1100-gs-piekny-CID5-IDewRCX.html#741dcd03fa

Mile widziane też spostrzeżenia i opinie na temat, sprzętu, sprzedawcy itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na zbiornik paliwa gwarancji brak? Lipa jakas :oops:

A co oznacza?

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty . Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podoba mi się "WYSTAWIANA JEST PISEMNA GWARANCJA NA RAMĘ"

Szczególnie, że w BMW jest rama grzbietowa.

Nie mogę sobie darować, że mi się życie posypało i nie dałem rady łyknąć tego 1150 od Ciebie. To wraca do mnie jak koszmar.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na zbiornik paliwa gwarancji brak? Lipa jakas :oops:

A co oznacza?

Oznacza to, że gość nie zna wszystkich parametrów sprzętu a sama oferta nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie. To tak w skrócie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tylko motor, kupisz inny. Nie łam się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oznacza to, że gość nie zna wszystkich parametrów sprzętu a sama oferta nie jest skierowana bezpośrednio do Ciebie. To tak w skrócie.

nie przesadzaj, to tylko motocykl, rzecz prawie bez znaczenia, nie ten to będzie inny, prawie jak z kobietą :) Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie przesadzaj, to tylko motocykl, rzecz prawie bez znaczenia, nie ten to będzie inny, prawie jak z kobietą :)

Wymiana kobiet jest zalecana a z motocyklem łączy cię emocjonalna wieź.

A tak poważnie to kupno zadbanego i pewnego motocykla BMW w mojej okolicy graniczy z cudem.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wymiana kobiet jest zalecana a z motocyklem łączy cię emocjonalna wieź.

A tak poważnie to kupno zadbanego i pewnego motocykla BMW w mojej okolicy graniczy z cudem.

Pocieszę cię, nie tylko w twojej okolicy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pocieszę cię, nie tylko w twojej okolicy

A mojej okolicy i owszem - tylko nie ma maszyn.

Jak szukałem swojego, to zjeździłem kraju... A kupiłem pod domem. Taki fart.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudno się wypowiadać o takim roczniku. To w pewien sposób zabytek, egzemplarz kolekcjonerski. Stan musi być ekstra, a cena to kwestia gustu wtedy. Jedź, oglądaj, jeśli pasuje to się ostro targuj. Łatwo kupić tanio byle co, trudno kupić drogo dobry sprzęt, a sensownie bardzo dobry to naprawdę sztuka.

Ja mogę z Tobą podjechać dopiero w przyszłym tygodniu, bo wyjeżdżam na długi weekend. Wcześniej może ktoś inny będzie miał czas i chęci.

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki ogromne za ofertę pomocy. Przyjmę ją bardzo chętnie bo przyznam nie mam z kim jechać. A jeśli chodzi o rocznik to z tego co słyszałem te modele miały poprawione już wszystkie błędy i niedociągnięcia jak zdarzały się w pierwszych seriach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi o 16-letni motek ogólnie. To sporo kasy, ale bardziej od ceny liczy się stan. Popłynąć 3-4 tysiące (lub więcej) na takim sprzęcie można błyskawicznie, jeśli okaże się złomem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja 6 lat temu kupiłem taki model za 13500 zł. Przy odsprzedaży ledwo za 10000 poszedł i to na Ukrainę bo w Polszy nikt nie chciał. Teraz te modele chodzą w granicach 10-12 ale większość stoi w komisach. Kto ma ten nie sprzedaje bo bardzo alternatywy nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KRS zapracowany i nie zagląda na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszyscy tutaj jesteśmy zapracowani i rzadko zaglądamy, poza drobnymi wyjątkami ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×