Skocz do zawartości
GSuberalles

prośba o oględziny.

Recommended Posts

To chyba rozsądny przebieg.

o ile prawdziwy. Tylko rejestracja... Tłumaczenia, przeglądy przyczepki do transportu itp masakra

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl sprzedaje jakś firma. Jak się uprzesz, ogarną kwity i z ceny też zejdą. Ten z Włodawy może jednak lepszy, jeśli to sensowny motocyklista.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl sprzedaje jakś firma. Jak się uprzesz, ogarną kwity i z ceny też zejdą. Ten z Włodawy może jednak lepszy, jeśli to sensowny motocyklista.

Też mi się tak wydaje. Szukam informacji o człowieku i motocyklu i postaram się coś powalczyć. Komisów i motocykli sprowadzanych boję się jak cholera. Raz, że koleś przecież musi na tym zarobić a okazje nie istnieją, są tylko frajerzy nie widzący miny. Dwa, że papierologia nie zawsze jest życzliwa. Trzy, przejechałem się już raz na handlarzu i dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadłem w głupawkę. Klasyka: "jak dołożę trochę to może coś znajdę". To się musi źle skończyć.

http://allegro.pl/bm...6135685811.html

o to mój był o 3 lata młodszy i tańszy, ale może ten jest w lepszym stanie, trzeba by sprawdzić, biały też fajnie wygląda Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o to mój był o 3 lata młodszy i tańszy, ale może ten jest w lepszym stanie, trzeba by sprawdzić, biały też fajnie wygląda

Błagam nie dołuj mnie bardziej niż jestem. Wtedy nie miałem kasy. Teraz już mam. Kurwa !!!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wcale nie zamierzam Cię dołować, ten może być całkiem interesujący, trzeba sprawdzić, trzy lata w te czy we wte mogą już w tym wieku nie robić specjalnej różnicy, po za tym mnie biały też się podoba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze cztery, jeszcze cztery!! (Dołóż) ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie kopię, ja kibicuję, szczerze wierzę i wspomagam mentalnie :D Żółciutki 1200 z kompletem kufrów czeka... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie kopię, ja kibicuję, szczerze wierzę i wspomagam mentalnie :D Żółciutki 1200 z kompletem kufrów czeka... :D

Dziś przemekdab narobił mi takiego smaka na 1200, że zaczynam mieć wątpliwości co do swojego wyboru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No widzisz jak się dobrze składa? Warto rozmawiać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, no coś ty. 800 ci nie sprzedam. Muszę się nacieszyć :P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mała aktualizacja, to tak na wypadek gdyby ktoś był zainteresowany motocyklem (chodzi o białe 1150 z Lublina) gość ściągnął go niby dla siebie i chce sprzedać go z umową "na Niemca". Że też ludzie jeszcze w takie akcje się bawią to mnie dziwi.

Może trochę śmiecę ale ten sprzęt wydaje się być całkiem wporzo

http://olx.pl/oferta/bmw-gs-gs1150-abs-raty-gwarancja-CID5-IDflnr1.html#f4e634c063

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niedawno w Gdańsku mogłem kupić "na Francuza" i nie zdecydowałem się. Widać jest to popularny sposób

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego bo nie bardzo rozumiem?

Nie wszyscy lubią na "francuza" :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego bo nie bardzo rozumiem?

Bo podpisujesz umowę z osobą której nie widziałeś na oczy a gość od którego de facto kupiłeś nagle znika?! Ja np. nie znam niemieckiego więc nie wiem co i z kim podpisuję. Nie mam nawet pewności czy taki koleś w ogóle istnieje. W razie problemów nie masz możliwości wyjaśnienia sprawy bo jak sprzedający okaże się cwaniakiem to może powiedzieć ci żebyś spierdalał bo on cię nie zna. Może jestem paranoikiem ale np wezwanie do urzędu skarbowego celem złożenia wyjaśnień, każe mi uważać na to co i z kim podpisuję.

I tu jeszcze jedna sztuka http://otomoto.pl/oferta/bmw-r-1150-gs-abs-halogeny-kufry-alu-ID6y8UjJ.html Poczytałem opinie na temat sprzedającego i jestem nieco zniesmaczony.

Edytowane przez GSuberalles

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim niedoszłym przypadku, sprzedawca miał tylko dokumenty francuskie, powiedział, żebym wydrukował sobie umowę polsko-francuską z internetu wypełnił, podpisał za siebie i za Francuza i będę miał komplet dokumentów do rejestracji. Oprócz tego tylko rok produkcji ramy zgadzał się z dokumentami, a większość istotnych części była o ca 3 lata młodsza. W takim przypadku jest bardzo prawdopodobne, że ta reszta, może pochodzić z kradzieży. Już kiedyś kupiłem taki "odmłodzony" motocykl i więcej dziękuję takim "uczciwym" sprzedawcom. Co ciekawe, w obu przypadkach handlarze udawali mechaników.

Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×