Skocz do zawartości
cykli

Must Be The Music dzika karta

Recommended Posts

Wiem, to forum motocyklistów, jednak jest to chłopak z mojej rodziny, i jako jedyny wymieniony nie dostał się do finału po "obradach" jury, mimo że wygrał głosowanie internetowe na eliminacjach! proszę o wsparcie! Ma szansę dostać "dziką kartę", więc pomóżcie! Głosować można do 5 maja do 15:00.

tu link do głosowania na Kubę Jurczaka, głosować można po obejrzeniu wideo:

https://apps.faceboo...af9d9712e6b10fc

a tu inne wykonania Kuby jeśli komuś się spodoba jak chłopak wymiata na gitarze:

https://www.youtube.com/user/kubjur98

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

organizatorzy zmienili zasady w trakcie głosowania, można głosować raz na dobę z jednego konta! pomożecie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie udostępniam żadnej aplikacji mojego profilu publicznego, ale dla Ciebie robię wyjątek ;) Zwłaszcza, że chłopak rzeczywiście na to zasługuje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Ci powiem że gra trochę! Widać kim się inspiruje ;)

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Guru Kuby to Tommy Emanuel i Piotr Restecki. niestety organizatorzy zmieniają co chwilę reguły gry!!! Można głosować po kilka (chyba 10) razy dziennie!!! Co wyszło na profilu konkurencji Kuby. Zamiast dobrej zabawy robi się cyrk i wała z młodego utalentowanego chłopaka który uczciwie walczy o swoje miejsce!!!

No cóż, mam nadzieje że uda mu się wrócić na pierwsze miejsce dzięki naszym glosom!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po głosowaniu wciąż pojawia się "Oddałeś swój głos na tego Wykonawcę. W głosowaniu na Dziką Kartę możesz oddać tylko jeden głos."

2-ga próba i "Wyczerpałeś limit głosów. W głosowaniu na Dziką Kartę możesz oddać tylko jeden głos."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po głosowaniu wciąż pojawia się "Oddałeś swój głos na tego Wykonawcę. W głosowaniu na Dziką Kartę możesz oddać tylko jeden głos."

2-ga próba i "Wyczerpałeś limit głosów. W głosowaniu na Dziką Kartę możesz oddać tylko jeden głos."

Logan, wyloguj się, za pół godziny-godzinę zaloguj ponownie i zobaczysz że można! No cóż, niech żyje szoł-biznes! :roll: Chciałem i chcę pomóc chłopakowi i jeśli przegra to tylko pozostaje mu współczuć że zderzył się z brutalną rzeczywistością mimo talentu!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, wyloguj się, za pół godziny-godzinę zaloguj ponownie i zobaczysz że można! No cóż, niech żyje szoł-biznes! :roll: Chciałem i chcę pomóc chłopakowi i jeśli przegra to tylko pozostaje mu współczuć że zderzył się z brutalną rzeczywistością mimo talentu!

Co mogę Ci powiedzieć, poza tym, że nie On pierwszy i nie ostatni. Dla takich aplikacji są tworzone całe farmy fikcyjnych kont, które klikną wszystko, co zostanie opłacone. Nie mniej swoimi głosami wspomogę, choć ilość nie jest pokazywana i nijak nie można zweryfikować, co się dzieje w tle. W regulaminie natomiast dalej jest 1 głos 1 uczestnik. "%" można sobie wypisywać dowolnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak zmieniając trochę kierunek. To dlaczego on nie gra jeszcze na naszych zlotach :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i farmy lajków dały znać! W ciągu kilku godzin w nocy z I miejsca na III. Niemniej dzięki wszystkim za poparcie. Co do grania na zlotach, nie widzę żadnego problemu żeby w okolicach Pilicy Kuba zaprezentował nam swoje umiejętności. Mam to obiecane! Temat zamykam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×