Skocz do zawartości
klansman

Sprzedam Mercedesa CLK 3.2 `98

Recommended Posts

Jak w temacie, sprzedam zadbanego, w dobrym/ bardzo dobrym stanie Mercedesa CLK z kultowym silnikiem 3.2 V6 benzyna, skrzynia automatyczna, klasyczna.. Przebieg ok. 272k km. Kolor granatowy. Tapicerka, jasna skóra.

Samochód właściwie bez konieczności żadnych inwestycji.

Mam go rok, w tym czasie zainstalowałem w sekwencyjną instalacje gazowa ( jeszcze rok gwarancji), wymieniłem olej w skrzyni biegów i to co przy okazji tego się robi ( złącze diadnostyczne, filtr oleju, uszczelka pod miską). Wymieniłem świece ( 12 sztuk), olej w silniki, filtry. Uszczelniłem chłodnicę oleju, wymieniłem końcówki drążków kierowniczych, gumy stabilizatorów, łącznik stabilizatora, wahacz prawy, dwie poduszki pod silnikiem i poduszkę pod skrzynią biegów. Oddałem auto na konserwacje podwozia i zamkniętych profili karoserii.

Alufelgi kute mercedesa 17`, opony lanie i zimowe. Auto w mocnej wersji wyposażenia ( wersja sport). ABS, ASR, elektrycznie szyby, podgrzewane fotele, pełna elektryczna regulacja przednich foteli z pamięcią, szyberdach elektryczny, dwustrefowy climatronic, tempomat, ogranicznik prędkości.

Stan auta mechanicznie b.dobry (silnik, skrzynia, zawieszenie, układ kierowniczy, układ hamulcowy), wnętrze auta stan b. dobry, blacharka i lakier stan dobry. Moim zdaniem, auto ciekawe zarówno z uwagi na ponadprzeciętny stan techniczny i wizualny oraz właściwości jezdne auta. Silnik 218 km, z dużym momentem 310Nm daje dużo radości z jazdy, a przy tym jest oszczędny. W mieście pali w granicach 13.5 - 14.5 l/100km (LPG) trasa od 9.8-15 l/100km (LPG) w zależności od prędkości jazdy. Przy średniej 150km/h na autostradzie spalanie ok 13l.

Z wad na lewym i prawym przednim błotniku(nadkolu) wychodzą początki korozyjnych bąbli, trzeba wymienić dwie obejmy w układzie wydechowym, bo nie wytrzymały próby czasu(17 lat i 270 tyś km:)).

Zalety, auto zadbane, nie powinno sprawiać kłopotów przez dłuższy czas i sporo następnych kilometrów.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany prześle więcej zdjęć.

Cena jaka mnie interesuje to ok 15 tyś do negocjacji albo 14 tyś w opcji kup teraz:). Tego CLK szukałem kilka miesięcy, kupiłem w lipcu 2015 za 14tyś. Zainwestowałem w niego przez ten czas lekko licząc ponad 7500 zł...

Gdybym miał możliwości finansowe i miejsce aby go trzymać miałby u mnie dostatnia emeryturę i dożywotnią opiekę. To mój teoretycznie drugi Mercedes, ale pierwszy prawdziwy ( poprzedni to A klasa)... To fakt, ze jak się zaczyna jeździć Mercedesem to nie chce się poźniej przesiadać do innych aut, ale... jak to mówi forumowy klasyk na promocje i okazje nie ma rady! Sprzedaję gdyż mam opcję kupna BMW X3 w mega stanie w b.dobrych pieniądzach, od znanego mi właściciela, więc okazja...

Zdjęcia z dziś robione na szybko brudnego auta...

https://goo.gl/photos/dkbDN1JpxuK2XBJ88

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×