Skocz do zawartości
adabo

prośba o weryfikację ogłoszenia ew osobiste oględziny :)

Recommended Posts

Witam mam ogromną prośbę do kolegów bądź koleżanek a najlepiej mieszkających w Gnieźnie bądź okolicy icon_smile.gificon_smile.gif ...znalazłam takie ogłoszenie http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-orygi ... dnw2r.html. Ogłoszenie nadal jest aktualne, Bmw z Włoch, w zestawie jeszcze oryginalna szyba, przebieg ok 45.000. Żeby obejrzeć live muszę przejechać ponad 200 km, więc bardzo proszę o weryfikację. Jak warto to biorę icon_smile.gif. Co prawda potrzebuję obniżany bo mam zaledwie 156cm wzrostu ale wymiana kanapy czy dodatkowo obniżenie zawieszenia to nie problem. Z góry dziękuję i pozdrawiam Ada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wierz mi że warto jest zrobić te kilka km., przy takiej ewentualnie wydanej kwocie. A najlepiej z osobą znającą ten model. No chyba że ktoś weźmie to brzemię na siebie i sprawdzi, ale i tak nie wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

200 km to nie specjalnie dużo, ostatnio, żeby obejrzeć i kupić moto przejechałem ok. 1200 km w jedną stronę,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

200 km to nie specjalnie dużo, ostatnio, żeby obejrzeć i kupić moto przejechałem ok. 1200 km w jedną stronę,

Nie każdy jest taki kozak jak Ty :)

Witam mam ogromną prośbę do kolegów bądź koleżanek a najlepiej mieszkających w Gnieźnie bądź okolicy icon_smile.gificon_smile.gif ...znalazłam takie ogłoszenie http://olx.pl/oferta/bmw-f-650-gs-orygi ... dnw2r.html. Ogłoszenie nadal jest aktualne, Bmw z Włoch, w zestawie jeszcze oryginalna szyba, przebieg ok 45.000. Żeby obejrzeć live muszę przejechać ponad 200 km, więc bardzo proszę o weryfikację. Jak warto to biorę icon_smile.gif. Co prawda potrzebuję obniżany bo mam zaledwie 156cm wzrostu ale wymiana kanapy czy dodatkowo obniżenie zawieszenia to nie problem. Z góry dziękuję i pozdrawiam Ada.

A tak serio. Weryfikacje zawsze trzeba przeprowadzić samemu (chodzi mi o zwrot: "Jak warto to biorę). Podczas takich oględzin z drugiej ręki to ktoś może napisać Ci ewentualnie czego nie widać na zdjęciach. Jest jeszcze opcja, że ktoś mocno obcykany w temacie już na zdjęciach zauważy coś co wszystkim umknęło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pewno ma wyższą kanapę, na zdjęciach niewiele widać i nie sądzę, żeby na ich podstawie ktoś polecił Ci ten motek

Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic podejrzanego nie widac. Trzeba ocenic osobiscie stan, przejechac sie itd. Jak na dzien dobry nie ma do wymiany opon, hamulcow czy napedu. Luzow w zawieczeniu, glowce ramy, wyciekow to oferta wydaje sie uczciwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda na to że nie ma ABS-u, manetki nieoryginalne, więc nie grzane, pordzewiały (tarcze), co jak na italianina przystało nie wypada. Ogólnie wygląda na trochę zmęczony życiem, uważam że faktyczny przebieg powinien być większy niż zasugerowano w ogłoszeniu, nie podobają mi się też lagi, ale może okazać się że to wina zdjęć.

Zastanów się czy chcesz ten motocykl, jeśli nie, to szkoda czasu i drogi, takie jest moje zdanie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywistym dla mnie jest że trzeba osobiście obejrzeć i wypróbować moto zanim się je kupi, bez względu na opinie innych. W związku z tym że jestem laikiem w tej materii, to przed ew oględzinami muszę zwerbować kogoś kto się zna, w przypadku moto nie zarejestrowanego ogarnąć auto z hakiem i przyczepką, w razie gdybym się zdecydowała. Dlatego wolę najpierw zasięgnąć opinii Fachowców na forum czy faktycznie warto??? I jak widać warto pytać :) Znajomi którzy szukali dla siebie moto bardzo polecali takie rozwiązania więc korzystam :) i dziękuję wszystkim za udzielone wskazówki :) szukam dalej ...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kolejne ogłoszenie znalezione warte rozważenia http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-650-gs-f650-gs-f650gs-raty-ID6yeWsl.html#contact-form http://www.bikemaster.pl/?mod=sm&mid=5218 Koledzy z Pomorza znacie tego dealera???? Jutro jestem w Gdańsku więc wdepnę go obejrzeć. Ale prośba rzućcie proszę fachowym okiem czy wart jest tej ceny????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

żółta blacha - angol z magicznym przebiegiem ? 40000 : 15 lat = 2660 rocznie . to coś tak jak ja , tylko on ma kufry więc ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kolejne ogłoszenie znalezione warte rozważenia http://otomoto.pl/oferta/bmw-f-650-gs-f650-gs-f650gs-raty-ID6yeWsl.html#contact-form http://www.bikemaster.pl/?mod=sm&mid=5218 Koledzy z Pomorza znacie tego dealera???? Jutro jestem w Gdańsku więc wdepnę go obejrzeć. Ale prośba rzućcie proszę fachowym okiem czy wart jest tej ceny????

Poproś sprzedawcę o nr rejestracyjny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o tym sprzedawcy to czytałem, również na naszym forum, same negatywy, ale może jest to przypadek

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oglądałem ich "cukierki", nie zachwycają na żywo, ja bym nie kupił i nie polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

łohoho poczytałam na ich temat na forum i już mi się nie chce nawet tam zaglądać hahaha a były to opinie z 2012, ale widzę że nadal ich zła sława ciągnie się za nimi jak smród po gaciach.....odpuszczam. Polecali z Trójmiasta Zdunka. Byłam tam w zeszłym roku i właśnie u nich przymierzyłam się po raz pierwszy do obniżonego f650gs i eureka olśnienie znalazłam coś dla siebie z metra ciętej, już nóżki w powietrzu nie wisiały :) więc pewnie do nich wrócę...chyba że polecacie jeszcze inne salony/komisy z Trójmiasta ???? będę wdzięczna i oczywiście szukam dalej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdunek to twin - oni singli nie borą w rozliczeniu . czyli poprawnie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mario 2007 masz rację siedziałam na twinie z 2008r a nie singlu, miał obniżany akurat do remontu

, ale już widzę że na moto od nich mnie nie stać jak na razie :D

Edytowane przez adabo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kierunek jest odpowiedni ;-) . to miły motek , jak kupisz w serwisie bmw to ci kitu nie wcisną i dadzą gwarancję /może nie wieczną ale dadzą a nie sprzedadzą ubezpieczenie na wypadek awarii padalca jak handlarze z alledrogo.../ . będzie niezbyt tanio le bezpiecznie . trochę niedawno patrzyłem na to co mieli w salonach używanego i odniosłem wrażenie że ich motki salon pl są w cenach włoszczyzny po dzwonie ;-) albo niewiele drożej . tylko mają jedną wadę - szybko znikają .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biker Zone na Morskiej w Gdyni możesz odwiedzić, tych z czystym sumieniem mogę polecić. Tylko najpierw sprawdź co aktualnie mają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://olx.pl/oferta/bmw-f650-800-gs-2010-r-17253-km-super-stan-CID5-IDeHnrn.html#4058f2a67a

2010 , goły w ryj ale cena/rocznik chyba przyzwoicie . co do stanu się nie wypowiadam bo ze zdjęć to ostatnio kolega pojechał kupić aprilię - idealny złom . koło odciśniete na chłodnicy , plastiki na kleju na gorąco itp cuda . tutaj nie wiem - może ktoś ma niedaleko to poogląda .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I te kierunkowskazy z przodu...

Ale i tak wizualnie lepszy niż ten "forumowy" gs za 8500 ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I te kierunkowskazy z przodu...

;-)

lusterka zamontowane odwrotnie, brak ciężarków na końcach kierownicy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kierunkowskazy nie są oryginalne? Bo były chyba trzy wersje: normalne, białe i ledowe, w tym dwie ostatnie to opcja?

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kierunkowskazy nie są oryginalne? Bo były chyba trzy wersje: normalne, białe i ledowe, w tym dwie ostatnie to opcja?

Przednie wg mnie nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×