Skocz do zawartości
adabo

prośba o weryfikację ogłoszenia ew osobiste oględziny :)

Recommended Posts

dzięki za spostrzeżenia odnośnie tego ostatniego moto...dzisiaj będę w Gdańsku więc zajadę poproszę o vin, spiszę tabice rej, strzelę pare fotek, przymierzę się, wskażę Wasze uwagi tj. kierunkowskazy przód, lusterka, przebieg i zobaczymy co Pan powie....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przednie wg mnie nie

Chyba racja, zwłaszcza że tylne są pomarańczowe.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki za spostrzeżenia odnośnie tego ostatniego moto...dzisiaj będę w Gdańsku więc zajadę poproszę o vin, spiszę tabice rej, strzelę pare fotek, przymierzę się, wskażę Wasze uwagi tj. kierunkowskazy przód, lusterka, przebieg i zobaczymy co Pan powie....

to co ci podesłałem to są Gryfice ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mario2007 no tak ostatnie wypowiedzi chłopaków są odnośnie moto z Gryfic...dla mnie cenowo jeszcze nieosiągalny ale za sezon, dwa, kto wie :) Byłam z ciekawości w Gdańsku w BikeM... i oglądałam tego gsa z ogłoszenia, który wg opisu miał być w bdb stanie. Faktycznie moto rozebrane bo silnik krokowy zdechł, zamówili nowy do wymiany, więc nawet wizualnie ocenić go nie mogłam. Poza tym wybór moto spory, niektóre wizualnie tylko oczywiście całkiem całkiem ale nie to jest najważniejsze przecież :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Geoborek taki to może za jakiś czas...na początek jako pierwsze moje moto to szkoda...hahaha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim bardzo bardzo za pomoc. Temat do zamknięcia f650 GS zakupiony od kolegi Arthura z forum :D :D :D :D Kuba22 dziękuję za szczegółowe info...ps. Moto trafiło w dobre ręce czyli moje hahahhaha. Pozostaje mi teraz tylko przejść intensywny i przyspieszony kurs i zdać egzamin na kat. A i jazda w teren :moto1:

Edytowane przez adabo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie Ty tam w tym powiecie bytowskim dokładnie mieszkasz? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mieszkam w pięknym mieście i gminie, gdzie 50% to lasy i jeziora a tych jest ok 180 :)

Edytowane przez adabo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm... A czego sie boisz ze nie chcesz na forum napisać? Przecież wszyscy nie przyjedziemy. Przynajmniej nie na raz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hahaha to nie bojaźń...ale wiesz po co odkrywać wszystkie karty na forum :twisted: :D ;) a jak ktoś się wybiera w moje tereny to zapraszam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest takie stare japońskie przysłowie: "Uważaj czego sobie życzysz, bo może się spełnić"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam takie życzenia, że raczej nie muszę obawiać się ich spełnienia :-D he ale mi się zrymowało. Najbliższy zlot motocyklowy w mojej okolicy to 8-10.07.16 w Polanowie więc zapraszam :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×