Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przebieg mało realny, choć facet zarzeka się, że autentyczny, że jest motocyklistą itd, ale układ cyferek na liczniku nie daje mi spokoju, bo ta 7 nie jest równo z pozostałymi cyframi. Choć może szykuje się do przeskoczenia na 8? Czy tak może być w niekombinowanym liczniku?

Wstępnie wybieram się w sobotę na oględziny.

http://allegro.pl/bmw-k75-k100-r65-r80-i6116079047.html#thumb/3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nigdy nie przestawiałem licznika, a jak już przestawiałem to tak, aby było równo - więc nie wiem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja w moich doświadczeń z tego typu licznikami, czy to w ETZ, czy maluchach, Polonezach, Żukach itp wehikułach wiem, że taki przeskok czasem nawet na wpół do cyfry jest bardzo realny.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak na post-policyjny motocykl przebieg zapewne autentyczny ;-) . jedenasta setka w drodze ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczniki w ceglach lubia niedomagac. Wypalaja sie jakies styki i "zwalniaja", a potem przestaja zupelnie krecic. U mnie tez jest troche krzywo, ale nastukane 111000 mil. I juz wiecej liczyc nie chce.

Apropos. Ktos zna kogos co regeneruje takie liczniki? Tutaj za woda to jakies chore pieniadze sobie zycza za taka usluge. Regeneruje, czyli naprawia licznik, nie przebieg :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktos zna kogos co regeneruje takie liczniki? Tutaj za woda to jakies chore pieniadze sobie zycza za taka usluge. Regeneruje, czyli naprawia licznik, nie przebieg :)

U nas, za naszą wodą tym kiedyś zajmowali się ci co legalizowali taxometry - jak były mechaniczne. Być może ci od tachografów - czasem byli to mechanicy precyzyjni czyli naprawiacze maszyn do szycia, a nawet zegarmistrze. Konkretnie kto nie podpowiem bo dawno tematu nie dotykałem, ale jakby poszukał w internecie po tej stronie wody to pewnie coś by się znalazło.

Choćby:

http://www.favore.pl/26565_auto-licznik-naprawa-licznikow-analogowych-krakow-malopolskie.html

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg mało realny, choć facet zarzeka się, że autentyczny, że jest motocyklistą itd, ale układ cyferek na liczniku nie daje mi spokoju, bo ta 7 nie jest równo z pozostałymi cyframi. Choć może szykuje się do przeskoczenia na 8? Czy tak może być w niekombinowanym liczniku?

Wstępnie wybieram się w sobotę na oględziny.

http://allegro.pl/bm...47.html#thumb/3

K75 1991 rok i 27tys!? - no proszę cie :-D
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

K75 1991 rok i 27tys!? - no proszę cie :-D

Ciekawe ile razy był kręcony i czy wiertarka się zdążyła zagrzać, kiedy dobiła do 27 k?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×