Skocz do zawartości
Giba

przywitanie

Recommended Posts

WItam,

Cierpliwie czekam na wiosne i już teraz szukam fs 650 z lat - 2000-2005. Jeżeli macie jakieś uwagi na co zwracać przede wszystkim uwage przy zakupie to prosze o info.. Jeżeli jest ktoś kto chce sprzedać to też prosze o info.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D. Wszystkie uwagi znajdziesz w dziale "zamierzam kupi"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Szukaj raczej modelu po lifcie z dwoma świecami, taka moja uwaga, a do tego na co zwracać uwage, poszukaj na forum na pewno coś znajdziesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj "wroguosiemdziesiąty" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, pojawilo się w internecie kilka ofert z gs-ami, masz w czym wybierać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki wszystkim za przywitanie.... ;) z tego co widze to sporo osób chce kupić właśnie ten model...więc pewnie łatwo nie będzie....mam nadzieje że im bliżej sezonu pojawi się wiecej ofert bo jak narazie marnie to wygląda...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czołem!

Głowa do góry, ja też powątpiewałem, a udało sie przy pierwszym podejściu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam ustawienie na alledrogo czytnika rss mnie to ułatwiło obserwowanie ofert z internetu i trafiłem ;) ...pomimo czujności i tak byłem chyba 5 oglądającym ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Musze jeszcze raz się przywitać bo wcześniej występowałem pod "złowrogim80" a to jakoś zdecydowanie nie pasuje mi do tego forum... :D. Dzięki Pawłowi szybko udało się zmienić nazwe...:D

Jestem teraz już można powiedzieć 100% uczestnikiem forum z własym F650GS z 2005 roku - dobrze, że nie robicie żadnego pasowania świeżaków... :D bo już się obawiałem że przystępując do Waszego grona nie odjede od baru :beer:

Pozdro dla wszystkich Giba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cześć,

Musze jeszcze raz się przywitać bo wcześniej występowałem pod "złowrogim80" a to jakoś zdecydowanie nie pasuje mi do tego forum... :D. Dzięki Pawłowi szybko udało się zmienić nazwe...:D

Jestem teraz już można powiedzieć 100% uczestnikiem forum z własym F650GS z 2005 roku - dobrze, że nie robicie żadnego pasowania świeżaków... :D bo już się obawiałem że przystępując do Waszego grona nie odjede od baru :beer:

Pozdro dla wszystkich Giba

Jak to nie ma pasowania, oczywiście że będzie, właśnie zasadniczo, pobieżnie narodziła się nowa tradycja :D http://www.youtube.com/watch?v=nBU_V3S3teE&feature=related

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cześć,

Musze jeszcze raz się przywitać bo wcześniej występowałem pod "złowrogim80" a to jakoś zdecydowanie nie pasuje mi do tego forum... :D. Dzięki Pawłowi szybko udało się zmienić nazwe...:D

Jestem teraz już można powiedzieć 100% uczestnikiem forum z własym F650GS z 2005 roku - dobrze, że nie robicie żadnego pasowania świeżaków... :D bo już się obawiałem że przystępując do Waszego grona nie odjede od baru :beer:

Pozdro dla wszystkich Giba

Jak to nie ma pasowania, oczywiście że będzie, właśnie zasadniczo, pobieżnie narodziła się nowa tradycja :D http://www.youtube.com/watch?v=nBU_V3S3teE&feature=related

Zasadniczo... taka tradycja... to ekstradycja.., także uważaj.. :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasadniczo... taka tradycja... to ekstradycja.., także uważaj.. :D :beer:

Że Ci muszą oddać samolot :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zasadniczo... taka tradycja... to ekstradycja.., także uważaj.. :D :beer:

Że Ci muszą oddać samolot :D

w zamian za furę :D z węglem oczywiście

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×