Skocz do zawartości
pkYaro

Co ile km szlif cylindra w f650?

Recommended Posts

Witam

Co ile km powinno robić się szlif w 650? Słyszałem opinię, że co 50000km, a także, że i 90000km można spokojnie zrobić do pierwszego szlifu, jak to jest? Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dbasz tak masz, nie ma reguły. Kiedyś na angielskim forum gość pisał o przebiegu 120kkm.

Zależy od wielu czynników, oleju, stylu jazdy itd. Ogólnie nosi miano żywotnego ten nasz singiel :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema,

Moj Dakar ma 98.000 (z czego 70.000 jest moje) i jest malina:) nie bierze oleju, nie kopci ani nie stracil mocy. Ba, nawet zawory trzymaja luzy jak trzeba :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szacun - dla moto i Ciebie

Podziel się tajemnicą długowieczności, na jakich lata olejach.

pozdrawiam i kolejnych bezawaryjnych 70 tyś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj data7, super że zaglądasz :)

Szacun - dla moto i Ciebie

Podziel się tajemnicą długowieczności

Kolega data7 jest chyba najbardziej doświadczonym użytkownikiem Dakara w tym kraju :mrgreen: przynajmniej z tych udzielających się internetowo

Widziałem data7 Twój pomysł stworzenia "BMW F650GS / Dakar almanach" - rewelacyjny pomysł z racji że dokumentacji w języku polskim niewiele/brak i informacje porozrzucane. Myśle że tutaj znajdziesz sporo pytań i mam nadzieje będzie ich, jak i nowych użytkowników, nieco przybywać z czasem :)

ja od siebie mam plan sporządzać fotorelacje z czynności serwisowych, które to mnie czekają np. wymiana oleju, uszczelniacze/olej w lagach itd itd - na pewno bede tutaj wrzucał relacje - fotki będą do użytku, jakby Ci się nadawały

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×