Skocz do zawartości
Hankaa

Tylni amortyzator, rury do lag GS 650 standardowa wysokość zawieszenia

Recommended Posts

Witam, kupię chętnie tylni amortyzator i rury do lag, lub całe lagi do gsa 650 ze standardowym zawieszeniem. Obecnie jestem posiadaczką fabrycznie obniżonego i potrzebuję go podnieść. Pewnie przy okazji będę też szukać stopki bocznej i centralnej. Gdyby kogoś interesował temat, po wymianie części 1:1 będę miała w/w z niskiego modelu do sprzedaży. Dam też ogłoszenie w dziale "zamienię". Taka opcja też jak najbardziej jest dla mnie oki.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, kupię chętnie tylni amortyzator i rury do lag, lub całe lagi do gsa 650 ze standardowym zawieszeniem. Obecnie jestem posiadaczką fabrycznie obniżonego i potrzebuję go podnieść. Pewnie przy okazji będę też szukać stopki bocznej i centralnej. Gdyby kogoś interesował temat, po wymianie części 1:1 będę miała w/w z niskiego modelu do sprzedaży. Dam też ogłoszenie w dziale "zamienię". Taka opcja też jak najbardziej jest dla mnie oki.

Pozdrawiam

może warto zastanowić się nad sprzedażą całego obniżonego motka i kupnem takiego jak Tobie pasuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeszło mi to przez myśl. Kupiłam bo jest w na prawdę idealnym stanie. Byłam przekonana, że tylko kanapa jest za niska. Cena za niewiedzę... Za późno zajrzałam do tego forum ☺ Nie wiem na czym to polega i dlaczego to tak działa, nie sądziłam, że kiedykolwiek mnie to spotka, ale... przywiązałam się już do swojego moto ☺ prościej byłoby sprzedać, wiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, kupię chętnie tylni amortyzator i rury do lag, lub całe lagi do gsa 650 ze standardowym zawieszeniem. Obecnie jestem posiadaczką fabrycznie obniżonego i potrzebuję go podnieść. Pewnie przy okazji będę też szukać stopki bocznej i centralnej. Gdyby kogoś interesował temat, po wymianie części 1:1 będę miała w/w z niskiego modelu do sprzedaży. Dam też ogłoszenie w dziale "zamienię". Taka opcja też jak najbardziej jest dla mnie oki.

Pozdrawiam

Stopkę boczną gdzieś mam jak będziesz potrzebować.

Lagi http://allegro.pl/zawieszenie-lagi-amortyzatory-bmw-f-650-gs-g-650-i5822529043.html

Amortyzator http://allegro.pl/amortyzator-centralny-bmw-f-650-gs-00-04r-i5453427454.html

czuwaj

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co kupować lagi, skoro są takie same. Róże są tylko elementy zawieszenia, które w przypadku przodu nawet nowe nie kosztują majątku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stopkę boczną gdzieś mam jak będziesz potrzebować.

Lagi http://allegro.pl/za...5822529043.html

Amortyzator http://allegro.pl/am...5453427454.html

czuwaj

Dziękuję :) Wczoraj właśnie też zauważyłam te aukcje. Znalazłam też stopki.

pozdrawiam serdecznie

Po co kupować lagi, skoro są takie same. Róże są tylko elementy zawieszenia, które w przypadku przodu nawet nowe nie kosztują majątku.

Rury w lagach mam fabrycznie niższe, czyli oprócz rur trzeba jeszcze wymienić śruby. Gość z serwisu doradził mi, że najlepiej kupić komplet.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątek już nieaktualny. Udało się wszystko zdobyć :)

Nawet Everest? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet Everest? :-D

Hehe ☺ czasem tak się czuję ☺ Zasłyszałam kiedyś takie powiedzenie: każdemu jego Everest ☺ Dla mnie cała ta przygoda motocyklowa trochę taka jest ☺ Ogromne wyzwanie, jeszcze większa ciekawość i przeogromna frajda, nie wspominając o satysfakcji ☺ A to dopiero początek ☺

Edytowane przez Hankaa
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×