Skocz do zawartości
agreSorek

Uchwyt motocyklowy z zasilaniem do Lark 35 AT

Recommended Posts

Witam. Może komuś pozostał po nawigacji. Chętnie odkupię w rozsądnych pieniądzach. Pozdr. Andrzej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, Andrzej po prostu chciałby kupić dwie sztuki :D

O tego chcesz? http://allegro.pl/la...5244319255.html 20 zyla i Twój

To są same plecki bez mocowania do kiery i za 30 zyla z najtańszą przesyłką ;)

Mocowanie do kiery akurat mam. Jeżeli xel się nie zdecyduje u mnie go wziąć, to oddam AgreSorkowi ;)

Co prawda moje mocowanie ma pękniętą jedną obejmę, ale może się da coś z tym zrobić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To są same plecki bez mocowania do kiery i za 30 zyla z najtańszą przesyłką ;)

Mocowanie do kiery akurat mam. Jeżeli xel się nie zdecyduje u mnie go wziąć, to oddam AgreSorkowi ;)

Co prawda moje mocowanie ma pękniętą jedną obejmę, ale może się da coś z tym zrobić ;)

Spawarką ją, spawarką.

No ale to tylko jedna szuka, a Andrzej szuka przecież dwóch.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xel dziękuje, zaopatrzył się już w RAMa, teraz szuka jeszcze jednego okazyjnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

xel dziękuje, zaopatrzył się już w RAMa, teraz szuka jeszcze jednego okazyjnie ;)

Zawsze mówisz o siebie w 3 osobie?

Jak Elka z wyspy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z Wami tak zawsze. Chodzi o uchwyt z mocowaniem które ma zasilanie (kabelek do akumulatora, a w mocowaniu piny do ładowania) Działanie z czystej praktyczności, mam larka w dakarze wpiętego " na stałe" .Jak na razie do korzystania z automapy nie widzę nic lepszego. W przypływie geniuszu pomyślałem, że drugi zestaw mocujaco- zasilający zrobię w ktmie. Na dwóch na raz jeździć nie mogę, więc... no. Myslałem, że 660 zumo załatwi sprawę ale to raczej sprzęt dla europodrużnika asfaltowego, a ja asfaltu się brzydzę ;). Także będzie na sprzedaż w najbliższym czasie.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze mówisz o siebie w 3 osobie?

Jak Elka z wyspy

Czasem jeszcze mówimy o sobie w liczbie mnogiej (Pluralis maiestatis), ale tylko w specjalnych okolicznościach. A Elki nie znam, w mojej okolicy ciężko też o wyspę, chyba że taką na asfalcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabieraj tę babę z tego wątku, no chyba, że ma uchwyt, ten uchwyt.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabieraj tą babę z tego wątku, no chyba, że ma uchwyt, ten uchwyt.

Każda Królowa ma uchwyt,

no jak?

p-andex-uchwyt-prysznicowy-25151.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

,,Prezydent Bronisław Komorowski pojechał z wizytą do Wielkiej Brytanii. Pyta się królowej Elżbiety, jak ona to robi, że ma takich świetnych premierów. Królowa Elżbieta odpowiada: "Przeprowadzam test na inteligencję".

Bierze za telefon i dzwoni do premiera Davida Camerona, i zadaje mu pytanie:

- "Kto to jest: jest dzieckiem twojego ojca, ale nie jest, ani twoim bratem, ani twoją siostrą?" Na to Cameron odpowiada: - "To ja."

Prezydent Komorowski wraca do Polski, bierze za telefon i dzwoni do premiera Tuska. Zadaje mu pytanie: "Kto to jest: jest dzieckiem twojego ojca, ale nie jest ani twoim bratem, ani twoją siostrą ?" Premier Tusk się poci, ale nie jest w stanie odpowiedzieć. Zwołuje Radę Ministrów i zadaje ministrom to samo pytanie. Konsternacja, nikt nie zna odpowiedzi. Wreszcie Graś wpada na genialny pomysł: "Zadzwoń do Kaczyńskiego". Tusk bierze telefon, dzwoni do Kaczyńskiego i zadaje mu pytanie:

"Kto to jest: jest dzieckiem twojego ojca, ale nie jest, ani twoim bratem, ani twoją siostrą?" Kaczyński odpowiada: "To ja".

Tusk dzwoni do Komorowskiego i wrzeszczy do telefonu: "Już wiem! To Jarosław Kaczyński. Na to Komorowski rechocze i mówi: "Nie zgadłeś. To David Cameron.

Co by tylko nie było, że ja z tej lepszej zmiany...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tobie szukać?

A komu to potrzebne?

A w jakim celu? :-D

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam uchwyt!

Niedawno jak z bolącym kolanem chciałem wziąć prysznic jakoś tak w dłoni został mi uchwyt ze ściany od kabiny prysznicowej ale on na motór chyba się nie nadaje bo to widać chińska tandeta jest tyle, że sprzedawana jako produkt z Wrocławia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Andrzeju! Posiadam część takiego uchwytu a mianowicie mocowanie do kierownic (znaczy tą metalową część). Miałem też resztę dupereli do larka, ale niestety poszły już do ludzi :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze wiedzieć, dzięki, poczekajmy na rozwój wydarzeń. Bez całej reszty to mi nic nie da ale może ktoś ją posiada :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×