Skocz do zawartości
JeyJey

Sprzedam F800GS salon Polska

Recommended Posts

To jeździ ? :)

Wysłane z garażu

Chcesz w ryj??

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jeździ ? :)

Wysłane z garażu

Chcesz w ryj??

Wszędzie sobie grabi....

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jeździ ? :)

Wysłane z garażu

Oj jeździ i to jeszcze jak. DL to kawał porządnej maszyny. To jakby ktoś nie wiedział :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pięknej - tylko ten zapach ryżu :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedni sprzęt za rozsądną cenę- zawsze to wiecej finansów zostanie na podróżowanie (oczywiście to dotyczy DL :)). Wiele jest zalet tego moto, a wady, kurde nie widzę i nie słyszę, ale to nie temat tego posta :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpowiedni sprzęt za rozsądną cenę- zawsze to wiecej finansów zostanie na podróżowanie (oczywiście to dotyczy DL :)). Wiele jest zalet tego moto, a wady, kurde nie widzę i nie słyszę, ale to nie temat tego posta :)

Nie szukałbyś innego ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie szukałbyś innego ;-)

5 sezonów na jednym motku to za długo, pora na zmianę :) trzeba się rozwijać. Motocykl jak najbardziej polecam.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy temat do zamknięcia sprzedany !!!

Centrino jednak obaj się myliliśmy poszła dosyć szybko pierwszy klient i zabrał zadowolony !!!

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I mam mola sprzedający ma problem ale kupujacy jeszcze większy !!!

Myśle nad 1200 gs ale zerkam rownież na Triumph Tiger Explorer 1200. Narazie nic nie ma rzucę temat w innym dziale może ktoś coś dobrego podpowie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjedz się jednym i drugim na początek.

Wysłane z...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjedz się jednym i drugim na początek.

Wysłane z...

Rozwiń myśl, bo ja rozważam R1200gs, Tiger 800xc i super tenere 1200. Jak masz jakieś wizje, to daway.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozwiń myśl, bo ja rozważam R1200gs, Tiger 800xc i super tenere 1200. Jak masz jakieś wizje, to daway.

O TT800 źle pisać mi nie wypada bo będę go sprzedawał za 2,5 roku wiec sam rozumiesz :-D Kogoś będę musiał z tym ożenić :lol:

A tak naprawdę, to ja jestem bardzo zadowolony, pozycja za sterami jest odpowiednia, kąt ugięcia kolan nie powoduje odrętwienia przy dłuższych przelotach a jedyny minus przy moim wzroście to trochę za nisko osadzona kierownica, ale to jak wiadomo można łatwo skorygować. Silnik kręci się do 11 tyś i generuje prawie 100 koni wiec odpycha się bardzo dobrze, naprawę bardzo dobrze. ;) Prowadzi się neutralnie.

Nie dalej jak miesiąc temu zamieniłem się z Wino na motocykle i miałem okazję przejechać się po górach na jego R1200GS z nowym, wodą chłodzonym silnikiem. Powiem tak, do starego R1100 jakiego miałem w zeszłym roku to jest przepaść i to świetlna. Motocykl ma dół i w sumie ten dół jest taki że nie ma sensu go kręcić gdzieś wysoko bo i tak ciągnie strasznie. Zupełnie inaczej się prowadzi niż TT, inaczej też pracuje zawieszenie.

Dużą Teresą jeździłem tylko raz i z tego co pamiętam jakiegoś potwornego wrażenia na mnie nie zrobiła.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy temat do zamknięcia sprzedany !!!

Centrino jednak obaj się myliliśmy poszła dosyć szybko pierwszy klient i zabrał zadowolony !!!

Tak to ja lubię się mylić :)

A wziął go ktoś z forum czy z ogłoszenia??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z forum dwóch się pytało czy mogą przyjechać jeden mówił że już jedzie i nie dojechali. Poszła przez olx.

A nowa Afryka? Testowałeś?

Jeździłem spoko choć zmieniła mi bieg na rondzie i było nie fajnie ale narazie za droga.

Wysłane na Berdyczów ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×