Skocz do zawartości
raby

Kupie szmery bajery do F800GS

Recommended Posts

Dotrę do domu to znajdę i Ci podeślę

EDIT: Sprawdziłem i kosztowała nawet 250 zł. Pewnie dlatego jest już w archiwum...

poka

Raby tutaj masz wysoką oryginał za 450 z pałąkiem jak Cię jeszcze interesuje

a przeoczyłem już kupiłeś i zamontowałeś ;-)

to może kup na zapas

za maly palak i szyba tez :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten "pałąk" nie przeszkadza w obniżaniu tej turbo szyby? Patrzysz ponad nią? Nie wierzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nic nie przeszkadza (stelaż adv jest jeszcze wyższy), deflektor jeździ przed szyba. Tu jest max złożona, po rozłożeniu jest wysoka jak kask. (w deszczu może być fajnie).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I można navigatora będzie doczepić.

Klawo wyszło.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I można navigatora będzie doczepić.

Klawo wyszło.

Mozna ale watpie ze to wykorzystam. Garmina to chyba i tak sprzedam a tel wole miec pod reka na kierownicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W deszczu wcale może nie być fajnie, tzn. szyba ochroni przed deszczem, ale z widocznością będziesz miał niemały problem (oczywiście przy założeniu że ją maksymalnie podniesiesz), szyba nie powinna być ponad Twoim wzrokiem w takich warunkach, no ale... wszystko się da, a każdy orze jak może :cool:

Poza tym przemyśl jeszcze mocowanie tego pałąka, od wersji adventure pałąk mocowany jest niżej, do plastikowych wlotów powietrza od airboksa, jestem pewien że ten element jest stabilniejszy niż same boczki, do których dokręciłeś dolną część pałąka, będzie trochę rzeźbienia, bo starsze wersje 8setek nie mają aż tak wyciętych plastików i brakuje tam miejsca na mocowanie, ale na dłuższą metę powinno być to dużo bardziej stabilne, chyba że okaże się że nie ma do czego tego "dopiąć" - nie pamiętam dokładnie jak to tam wyglądało :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taki problem to nie problem, szybe mozna poskladac nawet w czasie jazdy bez problemu. Tylko z palakiem jest taki problem ze kosztuje ponad 600 (jak ktos ma rabaty) a nie pasuje do wersji przed liftem. Nie ma go gdzie przykrecic pod plastikami wiec nowy palak od razu by szedl do przerabiania wiec nie dosc ze kupa kasy to jeszcze caly dzien pracy... A tu szyba i palak wyniosly mnie 435zl :D z czego 5zl za palak. Mocowanie nie jest idealne ale trzyma stabilnie boki opieraja sie na kątowniku dl. 8cm a pod plastikiem jest podklad tez 8cm a wszystko razem skręcone śrubą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn. żeby była jasność, nie mówię że masz kupować pałąk od adv, który tak naprawdę nie jest wart nawet 200 zł ;-) ale skoro masz ten który masz, to założyłem że jesteś w stanie wyrzeźbić sobie dłuższy i zamocować go niżej, w miejscu bardziej stabilnym, jeśli oczywiście istnieje taka możliwość :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No paaanie takiej szyby to jeszcze nie widziałem ;). Ale po tegorocznym zlocie mam pewne wątpliwości co do celowości montażu dodatkowych stelaży :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn. żeby była jasność, nie mówię że masz kupować pałąk od adv, który tak naprawdę nie jest wart nawet 200 zł ;-) ale skoro masz ten który masz, to założyłem że jesteś w stanie wyrzeźbić sobie dłuższy i zamocować go niżej, w miejscu bardziej stabilnym, jeśli oczywiście istnieje taka możliwość :beer:

mozliwosc zawsze jest! kwestia sprzetu i umiejetnosci, gdybym tak mial migomat...

To wersja v1 wiec jest co poprawiac. Dopiero poskrecane a mam juz plan na drobne usprawnienia :) moze z czasem cos sie usprawni, na razie grunt ze dziala tak jak tego oczekiwalem.

No paaanie takiej szyby to jeszcze nie widziałem ;). Ale po tegorocznym zlocie mam pewne wątpliwości co do celowości montażu dodatkowych stelaży :/

Nie bardz orozumiem... stelaz musi byc bo inaczej tak wielka szyba bedzie sie bujac jak malpa na gumie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×