Cześć koledzy.... przyszedł dzień, w którym postanowiłem rozstać się ze swoim ukochanym moto. Niestety, ale moje obecne stanowisko w pracy wymaga ode mnie bycia w wielu podróżach służbowych więc praktycznie nie mam czasu na jazdę na motocyklu. Po wielu nieprzespanych nocach stwierdziłem, że lepiej będzie jak ktoś inny będzie mógł się cieszyć z jazdy na moim szerszeniu. (Nie znaczy to jednak, że na zawsze żegnam się z Gs'kami   ) Tak że do rzeczy: Moto z przełomu 2003-2004 już po lifcie. Kupiłem go od naszego forumowego kolegi Debiana, który przesiadł się na 800. Motocykl ściągnięty z Włoch przez Planetbike w 2012. W 2014 odkupiłem go od Debiana.  Od samego początku motocykl serwisowany w Adammoto w Gdyni i raz w Warkocie w Juszkowie. Zarówno Debian jak i ja bardzo dbaliśmy o to, aby motocykl był w pełni sprawny na co mam rachunki od 2012 z wyszczególnieniem co zostało zrobione za grube miliony  . Na liczniku obecnie 66 400km i myślę, że to realny przebieg. Stan oceniam na dobry z małym plusikiem.  Co do użytkowania to nigdy mnie nie zawiódł. Moto nigdy nie leżało. Użytkowany w 99% na asfalcie. Przejechałem nim całą Polskę i w tym roku Litwę.  W zaszłym roku kupione nowe opony Dunlop TrailSmart, 2 lata temu nowy akumulator, w tym roku wymieniłem tarczkę przednią i klocki. Jeżeli chodzi o płyny, świece, filtry itp itd wszystko wymieniane co roku na bieżąco - nawet jak robiłem rocznie tylko 2k km. Napęd praktycznie nowy. W komplecie oddaję również zestaw kufrów oryginalnych BMW - 2 boczne i centralny oraz oryginalny prostownik do akumulatora z ładowaniem z gniazda zapalniczki.  Na wszelkie pytania odpowiem. Oczywiście moto można sprawdzić przed zakupem w dowolnym serwisie motocyklowym w Trójmieście. Garażowany cały rok w garażu podziemnym. Aha - dzisiaj jeszcze zrobiłem badanie techniczne oraz wykupiłem ubezpieczenie, aby nowy nabywca nie musiał już sobie tym zawracać głowy do sierpnia następnego roku. Cena dla forumowiczów - równiutko 10 000 zł. Dla potwierdzenia podsyłam linki do moich moto wypraw (Litwa jeszcze nie zmontowana bo byłem w zeszłym tygodniu  )      
    • Like
    1