Udało się ustrzelić takie coś:     Motocykl - jak widać - z Anglii, ale jak na anglika bardzo czysty, nie ma rdzawek, wg mnie - jest dobrze. Kompleksowo obniżony - sprężyny w lagach, sprężyna na tylnym amortyzatorze, siedzenie, stopka centralna, kosa. Dodatki: - kufer hepco - becker - płyta pod silnik i dodatkowa osłona na filtr oleju/ wymiennik ciepła touratech - gmole sw-motech - podwyższenie kierownicy - handbary - osłona chłodnicy - przedłużenie przedniego błotnika - dodatkowy tylny błotnik (chroni amortyzator przez zarzucaniem błotrm) - halogeny ledowe podpięte przez jakąś hiper-super skrzyneczkę z bezpiecznikami co to ma robić z CAN-em (niby można tam wpiąć inne dodatkowe elektryczności) - wysoka szyba givi Z wyposażenia BMW ma grzane manetki, komputer pokładowy, ABS, zasilanie nawigacji. Eksploatacja w dobrym stanie, napęd prawie nowy, tarcze/ klocki ok. lagi ok.  VIN: WB10219008ZT63938 Przemalowany na biało z oryginalnego żółtego - zachcianka poprzedniego użytkownika. Zdejmowałem plastiki i zaglądałem wszędzie - plastiki nie leczone, po prostu przemalowane (wewnętrzne powierzchnie też), zrobione dobrze (naklejki na boczkach u góry schowane pod klarem - czyli lepiej niż w fabryce :P ) Jeszcze nie wystawiałem nigdzie, więc można rzec: jedyny taki, okazja, kto pierwszy ten lepszy itp itd. Przebieg: 78 tys mil (jakieś 125 tys km), książka prowadzona do końca, rachunki za wizyty w serwisie też są. Cena tylko tu i tylko teraz, bez negocjacji - 18 tys zł. za motocykl zarejestrowany z przeglądem i OC ważnymi rok.