BMW F650GS Dakar   Motocykl dobrze znany na forum   Rok produkcji 2007 Przebieg ponad 66000km, w ciągłym użytkowaniu Ubezpieczenie i przegląd do kwietnia 2019.   Dakar wyposażony we wszystko co potrzebne, ale bez zbędnych pierdół: - ABS z możliwością wyłączenia - podgrzewane manetki - światła awaryjne - handbary - centralna stopka - wysokie gmole HEED - kufer centralny BMW - kufry vario BMW (wszystko obsługiwane jednym kluczykiem) - tankbag BMW - dodatkowe gniazdo zapalniczki - błotnik przedniego koła – jadąc w deszczu wkurzała mnie fontanna spod koła przed reflektorem - akcesoryjna szyba z deflektorem - akcesoryjne, składane lusterka - skarpety na lagach - scottoiler - nowy akumulator - nowe opony Michelin Sirac - serwisowany na bieżąco   Przez te 3 sezony przejechałem nim ponad 25 000km, w tym jedna trasa do Chorwacji, jedna na Ukrainę. Motocykl nie jest odpicowany do sprzedaży, bo jeżdżę nim na co dzień.   Jak się nie sprzeda też nie będę płakał, tylko nim dalej cieszył.   Cena za całość, a jeszcze jakieś graty znajdę do niego 14500zł ale jestem otwarty na negocjacje   taptarapta