Skocz do zawartości

manioora

Użytkownik
  • Zawartość

    1 505
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Days Won

    4

Zawartość dodana przez manioora

  1. manioora

    Witam Was Wszystkich!

    Witaj!!! 666 -number of the beast :)
  2. manioora

    Akademia Enduro Gliwice

    Własnie te obserwacje są najważniejsze... Ktoś patrzy z boku, coś nagra i potem można wytykać błędy, bądź chwalić. Człowiek sam wszystkiego nie widzi, a wiadomo, że własne błędy widzi się najsłabiej. Szkoły jazdy są potrzebne, ale u Nas jak coś jest "inne" to musi kosztować dużo. Ale nie wszystko złoto, co się swieci :) Dla mnie Ta szkoła = pewex
  3. manioora

    Opony od Balera

    To był BOLTER (śpiewali "daj mnie te noc"), ale czy to takie staroświeckie???
  4. manioora

    Opony od Balera

    Nałkowska pisała, że Niemiec porafi zrobić coś z niczego... A o Polakach pisał Kochanowski - Polak... przed szkodą i po szkodzie głupi :) Nie ma sensu dyskutować już więcej o pochodzeniu opon. U nas są inne realia u niemca inne :) Fabryka nie może wystawić faktury na takie opony, natomiast musi je zutylizować, a utylizacja kosztuje, więc skoro nadarza się okazja, że np. pan Czesio z Polska chce kontener (tira) opon, to czemu nie (problem jest tylko taki, że oni się dziwią, że pan Czesio płaci, ale skoro daje kase, to czemu jej nie brać???)
  5. http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-gs650-f-abs-idealny-M3033007.html Dobra cena, aczkolwiek do opłat... GS w cenie Efki :)
  6. Nie jesteś obiektywny, bo moto jest białe :)
  7. manioora

    Opony od Balera

    A ja myślę, że to jest miejsce, gdzie się wystawia ogłoszenie o sprzedaży (forum motocyklowe, to rzecz związana z motocyklami). Każdy komentarz to jest w tej chwili offtop, a zwłaszcza mój, ale co tam, wolno mi :) Baler (zwany tutaj przez niektórych balterem :) ) przedstawia swoją propozycję sprzedaży opon. Informuje jednocześnie że opony mają wady. Jak tak sobie czytam ten wątek to dochodzę do wniosku, że chłopak jest w porządku, nikt go nie oskarża, ale w jakiś magiczny sposób próbujemy zniechęcić innych i samych siebie do proponowanych przez balera oponek. Wiadoma rzecz, że nikt takich opon nie założy do ścigacza i będzie na nich śmigał 200km/h. Większość z nas ma pewnie jakieś drugie moto, coby się po polach wyszumieć (ja przynajmniej mam) i dlaczego nie założyć takiej oponki do motorka, którym nie robimy prędkości i nawet wyważenie koła nie jest istotne. Podsumowując.... Baler1950 chętnie bym kupił od Ciebie opony, ale niestety spóźniłeś się z ogłoszeniem, gdyż w 2011 kupiłem nowe mitasy na błoto i pewnie bedą mi ze trzy lata służyć albo i dłużej :) (pewnie tak samo byłoby z oponami od Ciebie) Ps.Poza forum Balera nie znam i nikogo nie reklamuję :)
  8. manioora

    POSZUKUJE f 800 gs w dobrym stanie

    No bo w końcu aktywny jesteś :)
  9. Z moto się żenił nie bedziesz :)... Zdążysz jeszcze zarobić i kupić sobie młodszego...
  10. Nie samym spalaniem człowiek jeździ :) W pełni zgadzam się z przedmówcą... sam zdecycuj co Ci bardziej pasi :)
  11. manioora

    Mróz

    Ale tam u Was w Gdańsku to ciepełko :). Nieogrzewany garaż = ogrzewany :)
  12. manioora

    Mróz

    Póki co przez nikogo nieopieprzony :)
  13. manioora

    Mróz

    uczem siem :) właściwie to wontki pomydliłem, bo przed chwilom o zamiarze kópna f 800 czytałę :)))
  14. manioora

    Mróz

    Albo leć na łabędzia :) Własciwie to zaraz Jarkowi kliknę LUBIĘ TO, bo słusznie zauważył że nie ma pytania (też mnie korciło by to napisać, ale jak widać jestem jeszcze za grzeczny na forum :) )
  15. manioora

    Mróz

    Z tym paliwem, to jest różnie...każdy kombunuje jak może, ale stacje też poddają kontrolą i nie każdego stać na kombinowanie.. Ale raczej nie dziw się, że nie chce zapalić... mróz jak cholera... puszki też kręcą słabo... ja dzisiaj łechtałem i łechtałem aż zapaliła i niestety wjechałem do garażu (tam pali idealnie ale spod wiaty się lepiej wyjeżdża). Jak masz podobnie możliwość jak ja to z niej skorzystaj, jak nie mozesz ogrzać sprzęta, poczekaj aż mrozy się skończą... Sprawdź akumulator, może być też rozrusznik...
  16. Ja tylko mam nadzieję, że to nie jest zaraźliwe... jakaś epidemia na tym forum... :)
  17. manioora

    Witam

    Witaj Olson
  18. manioora

    czesc wszystkim

    Witaj... Z greckiego to tylko malaka do głowy mi przychodzi,ale to chyba niezbyt dobre na powitanie :)
  19. manioora

    Wydech made by Edhaus

    Matrix ma tutaj absolutną rację. Ja ciągle nie mam zamiaru nikogo obrażać, ani jechać po kimś jak po gó...nie. Każdy kieruje się własnymi priorytetami, jak mawiał poeta "jednemu podoba się złoto a drugiemu błoto". Niech każdy sam decyduje... Korzystając jednak z okazji, chciałbym raz jeszcze zwrócić uwagę na to, że nie żyjemy sami na ziemi i jeżdżąc zwłaszcza w terenie w mniejszym lub większym stopniu zakłócamy równowagę zwierzętom... w jakim stopniu decydujmy sami bo nikt nam tego nie zabroni... Morał z historii jest niebanalny, chcesz wyrwać panne nie bądź nachalny... :)
  20. manioora

    Wydech made by Edhaus

    A jak tak bedziesz po lasach ganiał, to nie szkoda Ci będzie tych biednych wystraszonych ptaszków,tych sarenek i młodych jelonków? Latam czasami po polach, co prawda na 125-ce o wiele cichszej niż seryjny 650gs a i tak obserwuję jak zwierzyna ucieka i czasami się zastanawiam, czy nie za bardzo ludzie ingerują w środowisko (ale ja chyba jestem inny,cóż :( ) Teraz to już w ogóle nie rozumiem po co zbajerowałeś tłumnik??? Początkowo myslałem że to dla lansu, ale teraz pogubiłem się i naprawdę nie wiem??? W sumie bardzo dobrze, że załozyłeś ten temat, bo może przez Nasze negatywne wypowiedzi uda się powstrzymać choć jednego bikera, albo chociaż zrodzić w jego głowie pytanie PO CO MI TO?
  21. manioora

    Wydech made by Edhaus

    Bez tłumika też fajnie brzmi :). Chłopak chciał sie pochwalić, a my mu tu jedziemy po jego nowym bajeranckim tłumiku (podobno można tutaj żartować bezkarnie :)) ) bez bebechów. Jego sprzęt jego wybór... Sorry Logix my friend ale to nie moja bajka.... ja lubie spokój. A co do puszek to one mają zwykle wmontowane sprzęty stereo i niektórzy oprócz upc upc (dźwięki które słychać z puszki) nic nie słyszą, to jak mają usłyszeć ryk tłumika motocykla? Raz pomoże raz zaszkodzi, nigdy nie wiadomo... Takie jeszcze luźne skojarzenie pośrednio związane z tematem (zabezpieczenie od wypadku)... uwaga bo to będzie rym częstochowski :) Włóż medalik, włóż na szyje to Cie tramwaj nie zabije :)
  22. manioora

    Zdecydowanie kupie "DAKARA" 2004-2006

    było było, swoją drogą ciekawe co to jest rozwer :)??
  23. manioora

    Ze sprzęgłem czy bez? ;)

    Jeżeli o mnie chodzi to zawsze na sprzęgle i nigdy na podwójnym gazie :)
  24. manioora

    sprzedam gmole i stelaże pod kufry do f 650 gs

    Rozumiem, z wypowiedzi, że owe gmole i stelaże proponuje producent... Jestem zainteresowany gmolami do 650 gs 2003r. W zasadzie oprócz funkcji ochronnych mają mi służyć jako mocowanie do podnóżek dla dzieciaka, którego jeszcze przez conajmniej dwa sezony będę woził przed sobą (jestem przedsiębiorczy :) ). Nie wiem czy ogłoszenie aktualne dlatego ruszam temat i czekam na odpowiedź.
×