Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 17.03.2024 in all areas

 1. 13 points
  Mam nadzieję, że do odpowiedniego działu trafi ta opowieść, bowiem cała akcja wydarzyła się podczas wyjazdu do Albanii. Więc do dzieła... Tajemniczy pakunek. Ta historia wydarzyła się podczas 2 wyjazdu do Albanii, na samym jej początku. Wybraliśmy się tam we czwórkę. Ja, Patryk, Łukasz i Rafał. Troje z nas już miało wyjazdy motocyklowe za sobą i widzieliśmy mniej więcej na co się przygotować i jak się spakować. Na każdym kroku też pomagaliśmy Rafałowi i doradzaliśmy przed wyjazdem, jak przygotować swój motocykl, co powinien zabrać ze sobą i co ułatwi mu życie w podróży. Każdy z nas kiedyś wyruszał w swoją pierwszą daleką motocyklową przygodę i wiadomo, że popełnia się dużo błędów, a doświadczenie rośnie z każdą kolejną wycieczką. Spotykamy się na miejscu zbiórki w dniu wyjazdu, każdy już elegancko spakowany i gotowy do drogi. Wyglądamy bojowo, gotowi na podbój Albanii! Dzielimy się jeszcze, jakimiś drobnostkami, żeby każdy włożył do swojego kufra lub rolki i wtedy Rafał mówi, że już nie ma miejsca. ( Wtedy zapaliła nam się ostrzegawcza lampka, ale nie poruszaliśmy tematu dalej ) Pierwszego dnia przejechaliśmy jakieś 800 km i zdecydowaliśmy się na dziki nocleg za stacją paliw już będąc w Serbii. Godzina około 23:00, szykujemy się do snu, dmuchamy maty, rozkładamy śpiwory, nocować zdecydowaliśmy się pod chmurką. Wtedy widzimy co Rafał wyciąga ze swojej rolki bagażowej… WIELKA PODUSZKA! Tak mniej więcej 70×70. Z piękną pasiastą poszewką i zajmującą 3/4 miejsca w rolce. Wyobraźcie sobie nasze miny gdy to zobaczyliśmy. Jak to pisały kiedyś plotkarskie gazety “Śmiechom nie było końca”. Rafał następnego dnia, nie mógł już tak perfekcyjnie skompresować tej poduszki i postanowił przymocować ją nad tłumikiem, lecz nie był to za dobry pomysł. 700 kilometrów jazdy następnego dnia, sprawiły, że poduszka “lekko” zmieniła swoją barwę i finalnie wylądowała w koszu na śmieci. Na koniec tego wspomnienia, pozostało mi przytoczyć te słowa: “… a historii tej poduszki i tak byś nie zrozumiał…” Na zdjęciu widzicie poduszkę, przygotowaną na 700km drogi. Dnia poprzedniego, znajdowała się w rolce poniżej.
 2. 11 points
  Hej, chciałem się przywitać jak regulamin nakazuje. Od tygodnia jesteśmy posiadaczami BMW F650GS z roku 2004 z przebiegiem 33tyś km. Docelowo ma to być motocykl mojej narzeczonej jeśli ukończy kurs prawa jazdy. Przesiadka ze 125ccm i padło na 650GS ze względów na swoje gabaryty. (chociaż jeszcze tych kilku cm brakuje) Ja jeżdżę na Hondzie Transalp XL600V i po kilku kilometrach przejechanych na BMW jestem na razie bardzo zadowolony. Bardzo fajny, zwrotny motorek. Będę serwisował ten motocykl więc wszystkie inoformacje jakie znajdę na forum na pewno się przydadzą. Oleje, filtry już zakupione więc niebawem pierwsze wymiany. Na pierwszy rzut oka widzę, że BMW na torxach stoi. Pozdrawiam serdecznie!
 3. 8 points
  Poludniowo-zachodni Atlas
 4. 7 points
  I taki kierunek nabijania licznika ( postowego i kilometrowego) trzymaj.
 5. 7 points
  Hmmm, znam śmiałka na dużym GS co jechał TET-a. Znam KTM co się nie psuł, znam nawet gościa co NIEnaprawiał KTM-a. Czy jestem jednorożcem?
 6. 6 points
  Można szampana otwierać
 7. 6 points
  Dzięki za info. Tak czułem, że coś tu będzie związane z ilością postów. W takim razie biorę się do roboty.
 8. 6 points
  Krążą legendy o sprawnych KTM więc nigdy nie wiadomo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 9. 5 points
  Powrót z Dakaru, ponad 12kkm, 5 tygodni. Pierwsza wyprawa bez żadnego upadku, nawet paciaka nie było:-). pozdrawiam trolik
 10. 5 points
  Tu mozna nas sledzic: https://eur-share.explore.garmin.com/AFRYKA24?fbclid=IwAR2ii7Uc4-yzxT1Y0g7LjvLLmcy9WykvsFSerR-o4UAImZuqCIFBd35DHjg https://youtu.be/UTSiMUOCQW0?si=63Qn0ZIuySxF1PZl
 11. 4 points
  Przelecz Tizi ait imi
 12. 4 points
  Dynamika obrazu mnie pokonała za dużo się dzieje
 13. 4 points
  Dakar...to chyba inna planeta jest...
 14. 4 points
 15. 4 points
  Ale dzwon musiał być, że łatwiej było połączyć niż rozdzielić Pachnie mi tu AI Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 16. 3 points
  Sahara Zachodnia https://youtu.be/zXyTi-kyMNE?si=kyNdj8tWnpxAjzmF
 17. 3 points
  Dzisiaj mielismy maly jubileusz:-) Pozdrawiam trolik
 18. 3 points
  Witajcie, po małych perturbacjach udało się założyć konto. W garażu od kilku dni czeka f650gs Dakar z 2006. Czeka aż zrobię prawo jazdy! (przesiadam się ze 125 ccm).
 19. 3 points
  No i git Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 20. 3 points
  Przepraszam To inny przypadek, gość bardziej zakochany w DL-u niż ja w Trampku.
 21. 3 points
  Waldek, to uzgodniliśmy już dawno podczas jednego z abstynenckich posiedzeń przy ognisku
 22. 3 points
 23. 2 points
  Ani jednego drzewa. Jak tu ognisko napalić [emoji848] Bez ognia nie ma wyprawy 🫣 ride eat sleep repeat
 24. 2 points
  Mam nadzieję, że pojawią się nowe historię z BMW
 25. 2 points
  czekam na 450MT ma być na czerwiec ... się zobaczy


×