Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 25.12.2021 in all areas

 1. 4 points
 2. 3 points
  Gdzieś już pisałem, że więcej zarabiamy, to wyższe mandaty nam przysługują... Pewnie się do tego przyzwyczaimy i będziemy jeździć "bezpieczniej". Tylko ten wątek niejako kojarzy mi się ze słowami księdza w kościele, który upomina wiernych, że do kościoła nie chodzą... Tylko po co gada do tych co chodzą, skoro oni chodzą... Tak samo i z nami....? Czy my jeździmy bez lejcy? Czy my jeździmy po pijaku? Nawet na zlocie był złoty człowiek z alkomatem... Pytania, czy my przekraczamy prędkość nie zadaje, bo nikt święty nie jest... i kto bogatemu zabroni?
 3. 3 points
  a wiesz, że to nie byłoby wcale takie głupie, byle tylko szaszłyki były i Ogniomistrz manioora!
 4. 3 points
  Jak to czytam co piszecie to odnoszę wrażenie że jestem dużo starszy niż wynika to z papierów ... Nie ogarniam tych usprawnień. Czuję się jak zhukana matka polka.
 5. 2 points
  Właśnie do tego demobilu mi najbliżej póki co. BMW czy jakieś Mosko... Mój pospolity motorek może nie unieść ciężaru marki
 6. 2 points
  Plizzz twórcy nawigacji i map do nich - dodajcie opcję mijania odcinków viatol i autostrad o chrym systemie opłat..
 7. 2 points
  Może żeby nie jeździć do najbliższego salonu w mieście na alejach jerozolimskich dwieście z telefonu
 8. 1 point
  Jarek, to nie wyprawa na magadan. Kup sobie bilet przez apke etoll bilet i z głowy. Nic nie musisz mieć włączone, bilet masz do okazania w komórce. Ważny chyba 3 dni
 9. 1 point
 10. 1 point
  Też skłaniałbym się ku demobilu chociaż w chińszczyźnie gustuję Po zlocie w Radłowie z @Mario 6na9 wybraliśmy się do Niemiec, gdzie na prakingu w Königstein stała, bodajże jak dobrze pamiętam, stara piękna Afryka, wysłużona, co z niejednego pieca..., która miast stelaża pod centralkę miała przykręconą około metrową deskę wyciętą z płyty sklejkowej. Staliśmy i podziwiali.
 11. 1 point
  Wybrednyś Kriega US40 lub BMW Atacama (czyli Mosko Moto) Są jeszcze inne systemy (Giant Loop czy Lone Rider) ale to sobie wyguglaj, nie będę za Ciebie tego robił ... Slavko, to jest to o czym pisałem: na Ali jako Ugly Brothers, a w EU Rhinowalk ... Czyli tańsza Kriega (z tego co widziałem jakość też niezła)
 12. 1 point
 13. 1 point
  Jejebiste, co to? z telefonu
 14. 1 point
  Jak już się naprzezywacie na tych i owych, ochłonięcie... to luknijcie na datę tego dzieła
 15. 1 point
 16. 1 point
  Jak nie trzeba podawać wartości to Luz [emoji14] z telefonu
 17. 1 point
  W kufrze centralnym ma zapasowy silnik.
 18. 1 point
  I znowu... Ride, eat, sleep, repeat...
 19. 1 point
  Tak z doświadczenia mojego tyłka to niska BMW jest do niczego - niewygodna i twarda jak deska , ja kupiłem F700GS z komfortem , dokupiłem niską i standard w końcu jeździłem na komforcie . Zwłaszcza po DL-u to będzie tragedia . Poszukaj niskiej Wunderlicha , to jest cud dla tyłka - hajs się nie zgadza fakt ale warto . Albo mądry tapicer ci zrobi kopię Wunderlicha tylko że usługi w tym pięknym kraju też nie potaniały .
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
 25. 1 point
  Ochotę to tutaj każdy ma :-) ale Instagram to już niekoniecznie...:'(


×