Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatniej godziny
 2. coolluk

  Część

  Cześć !
 3. Today
 4. rutkos

  Część

  Powitać z Wrocka
 5. KaeS

  Część

  Witam, skąd? Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy, tak? Przypomnij mi gdzie to jest dokładnie.
 6. Wczoraj
 7. Sawyer505

  Część

  Część i czołem jestem nowym posiadaczem f650gs z Suwalszczyzny
 8. Marcin N

  Legalna jazda po Buspasach!

  U nas tez się ostatnio zmieniło na lepsze i motocykle wpuścili na buspasy. Ale konieczność uiszczania oplaty w Gdyni przez motocykle zadziwiła mnie taptarapta
 9. ZWIERZ

  Cześć wszystkim

  Cześć
 10. chmu

  Cześć wszystkim

  Odebrałem dziś twardy dowód iteraz zauważyłem że wpisali w sekcji D.3 model F650 a wydaje mi się że w starym dowodzie było jednak F650 GS, jak jest u was? Rocznik 2005. Reklamować w WK?
 11. Jarek

  Legalna jazda po Buspasach!

  U mnie na ten przykład jeszcze nie wprowadzono tej bus pasowej nowości. Można wszędzie za wyjątkiem pętli autobusowych i przystanków...
 12. cykli

  Legalna jazda po Buspasach!

  @Piotreo ale i tak Trójmiasto (a szczególnie Gdynia) jest w tyle. Poza tym tak jak pisałem powyżej, nie udostępnią buspasów na przelotowych trasach tylko na dojazdowych do dzielnic. @KaeSżebyś legalnie wjechał na buspas musi mieć na oznakowaniu poziomym i pionowym napis DOP i symbol motocykla lub napis motocykl. Dotyczy każdego buspasa oddzielnie. To znaczy tak to chyba powinno wyglądać zgodnie z obecnymi przepisami ruchu drogowego.
 13. Pawel

  Legalna jazda po Buspasach!

  Nasz Prezio motocyklem jeździ więc mamy jeszcze "wszyscy sie zmiescimy" https://motormania.com.pl/newsy/kraj/wroclaw-motocykle-i-znaki-wszyscy-sie-zmiescimy-policja-mowi-nie/ Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
 14. KaeS

  Legalna jazda po Buspasach!

  A po czym rozpoznać, który buspas jest dostępny a który nie. Pytam bo ja z Polski B jestem i u nas takowych na szczęście nie ma.
 15. coolluk

  BAŁKANY 2022

  Niby wakacje relaks a tu jednak agresja
 16. Piotreo

  Legalna jazda po Buspasach!

  Nie becz W Wawie mamy podobnie - nie wszystkie buspasy i tylko "w ramach testów"... Trwających już chyba 2 lata czy może 3 nawet... ?
 17. Ostatni tydzień
 18. cykli

  Legalna jazda po Buspasach!

  W końcu Gdynia POWOLI staje się miastem bardziej przyjaznym motocyklistom... https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Buspasy-takze-dla-motocyklistow-n168543.html ...ALE, ŻEBY NIE BYŁO IDEALNIE: - nie wszystkie buspasy w Gdyni będą udostępnione motocyklistom (np. te na głównych przelotowych trzypasmowych ulicach czyli ul. Władysława IV i ul. Morskiej (DW468)) NIE! - dalej motocykliści PŁACĄ w Gdyni w strefie płatnego parkowania! (podobnie jak w Białymstoku i (chyba jeszcze) Toruniu) Dla pocieszenia, większością buspasów w Gdańsku motocykle mogą się poruszać (nieliczne wyjątki). Parkują za darmo (oczywiście jeśli zgodnie z przepisami) -w Sopocie nie ma buspasów, motocykle parkują za darmo (również oczywiście jeśli zgodnie z przepisami) - dodatkowo, w Gdyni na "reprezentacyjnej" ul. Świętojańskiej (od ul. 10 Lutego do Al. Piłsudskiego) jest ZAKAZ WJAZDU DLA MOTOCYKLI czyli @Cichy trochę się polepszyło, @gural nie
 19. KaeS

  BAŁKANY 2022

  Mapka z pierwszego dnia dojazdu do cygańskiego hotelu. Decebal - Jaskinia Prochodna
 20. KaeS

  BAŁKANY 2022

  No jak inaczej mogłoby sią zacząć ta podróż jak nie od wojny... A nastawiano tego złomu całe pola. Postaram się w miarę możliwości nie kopiować zdjęć Mariusza, no chyba, że będą ujęte z nieco "innej" perspektywy, mojej perspektywy. No i Rumunia. Wyjazd z Tylawy zaczął się chłodnym rankiem a skończył się w ciemnościach, w ulewnym deszczu. Całe Węgry i Rumunią przejechaliśmy w upale. Pod Oraszawą w strugach deszczu znaleźliśmy pierwszy lepszy cygański hotel, podrzędna dziura, gdzie nawet zamka w drzwiach nie było, pociągi w nocy rąbały tory, co rusz jak i na pobliskiej drodze nieustanna kawalkada tirów. Pani o cygańskich rysach widząc Mariusza spływającego wodą bez zająknięcia krzyknęła 100 plastikowych lie od tyłka. Nie było wyboru, mus był zapłacić. Za to ranek wynagrodził nam nockę. Zastanawiam się po kiego grzyba w tym pokoju były dwa ogromne łóżka małżeńskie opatrzone czerwonymi firankami w oknach? Decebal, ostatni król Daków. Był mistrzem oręża zarówno w teorii, jak i w praktyce. Nieomylnie oceniał, gdy należy zaatakować i kiedy jest najlepszy moment na odwrót. Potrafił walczyć z zasadzki i w planowej bitwie; i dobrze wiedział nie tylko jak świętować tryumf, lecz i jak poradzić sobie z porażką. - Kasjusz Dion Kokcejanus "Streszczenie" 67, 6 Tu nieco o rzeźbie Decebala. Dunaj a po drugiej stronie Serbia. Pewna forteca w północno zachodniej Bułgarii. Przechodnia pieczara. Na koniec wielka ... wyżłobiona w skale. Fajna i tania miejsceczka gdzieś na bułgarskim zadupiu w pobliżu tejże pieczary, którą wynalazł Garmin. Fajny bar ze smacznym jedzeniem i jeszcze smaczniejszym piwem... pierwsze po upalnej trasie poszło trzech łykach, że kelner długo jeszcze kręcił głową. Aha, miejscowe koty tam zjadają kości po kurczaku.
 21. KaeS

  BAŁKANY 2022

  Te cwany gapa! Chcesz aby Twoja małżonka przywiozła ze zlotu męża bez zęba?
 22. rutkos

  BAŁKANY 2022

  J..ać Węgrów
 23. KaeS

  BAŁKANY 2022

  Jeżeli chcesz jechać węgierską autostradą musisz wykupić przez interent minimum tygodniową czy 10 dniową winietę. W Macedonii bywają odcinki płatnych autostrad w cenie od 0,5 do 1 ojro na bramce. Znacznie lepiej jest płacić kartą Mastercard, przynajmniej mój bank pobierał za wszystko uśrednioną cenę waluty danego kraju. Ogólnie w Rumunii wszystkie drogi są płatne winietami ale nie dla motocykli. Na Słowacji motocykle na autostradach mają bezpłatnie.
 24. rutkos

  BAŁKANY 2022

  A opłaty drogowe na moto są ?
 25. KaeS

  BAŁKANY 2022

  Paliwo wszędzie w takiej samej cenie jak w bodajże najtańszej przenajświętszej RP, tak przynajmniej twierdzi Pinokio. A noclegi różnie w zależności od standardu i miejsca, tragedii nie ma, mniej więcej 15-20 ojro od sztuki. W hotelach nieco drożej ale za to standard inny plus śniadanie więc na mniej więcej jedno wychodzi. Porównując do ostatniej rezerwacji jakiej dokonałem małżonce poprzez booking w Zakopanem śmiem twierdzić, że ceny w tamtejszych pensjonatach o lepszym standardzie bywają niższe. Najdrożej gdzie płaciliśmy to w czterogwiazdkowym hotelu na Węgrzech po 30,5 ojro od głowy. P.s. najtaniej jest jednak w Bułgarii.
 26. Pawel

  Bezpieczeństwo, Niebezpieczne sytuacje

  Świzdu, gwidu, deerzeta poszła w pizdu
 27. coolluk

  BAŁKANY 2022

  My tam sobie odpowiednio słodzimy a odnośnie kosztów to śmiało niech napiszą bo tylko dżentelmeni wiadomo co ...
 28. Piotreo

  BAŁKANY 2022

  To taki inny komplement ? hmmm.... Slavko i Mario : napiszcie proszę jak "aspekt finansowy" wyprawy... jak wypadły noclegi, paliwo itp.
 29. coolluk

  BAŁKANY 2022

  No No - Slavko nawet niespocony
 1. Pokaż więcej aktywności
×