Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. ben

  NA MODLIN

  Foty baja Szybko otwiera
 3. jasinek

  Cześć wszystkim

  Witaj w klubie
 4. Omis Hodża

  NA MODLIN

  Świetna sprawa, robi wrażenie.
 5. Wczoraj
 6. Mario 6na9

  NA MODLIN

  Modlin. Twierdza Modlin, oddałem tu Ojczyźnie 15 miesięcy swojego młodego życia i Twierdzę znam całkiem nieźle ale nigdy nie byłem po drugiej stronie rzeki. Tak więc wykorzystując chyba ostatni dzień lata zerwałem się trochę z roboty i dzida na Modlin zobaczyć Spichlerz. Pilaszków. Cmentarz wojenny. Cybulice. Fort VII Twierdzy Modlin. Cmentarz Mennonicki w Sadach. Modlin. Spichlerz. Nie mogę uwierzyć że dopiero teraz tu jestem. Google pokazują że można dojechać. Niestety teren prywatny i jest zamknięta brama. Trzeba drałować z buta wzdłuż ogrodzenia około kilometr i nieźle się spociłem. Było warto, jest MEGA. Zakroczyn. Prochownia P1 Gałachy. Zakroczym. Widok na Wisłę. Skrada się wieczór. Czas wracać. Świetnie spędzone 5 godzin. Szerokości.
 7. ZWIERZ

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  piątą czy siódmą?
 8. Seb

  NAD MORZE II

  Ekstra. Sporo miejsc wokół mojego komina, ale części nie znam, a też w pobliżu. Dzięki za relację i zdjęcia, ostatnio odnajduję przyjemność w niedzielnym szwędaniu się po okolicy, od cholery mamy miejsc na wybrzeżu tego typu, przez wieki mieszały się tu przynależności narodowe, terytorialne, kulturowe i religijne - stąd taka różnorodność.
 9. Ja po różnych ultralekko/ultramałych wynalazkach materacowo matowych, przed wyjazdem do Grecji i na Bałkany, zakupiłem w sklepie na D, dwuosobowy NAJTAŃSZY materac, ten taki duży, gruby i ciężki. Przejechał na kufrze centralnym 6,5kkm, do dziś wszędzie jeździ, nie puszcza, śpi się jak w domu. Doszedłem tym samym do wniosku, że wolę się wygodnie wyspać, niż urwać kilogram z bagażu. A jak puści, pójdę i kupię drugi. Podobnie uczyniłem jak skończył żywot mój super duper Marabut - poszedłem do sklepu na D, kupiłem namiot NAJTAŃSZY, trzyosobowy - nie jest wielki, nie jest ciężki, a jest wygodny, wdoodporny i tani. Chyba się starzeje - okres gadżeciarstwa mam na szczęście za sobą. Już pal licho te diengi, ale szkoda mi czasu na rozkminianie czy produkt X jest lepszy, czy i czy warto za niego dopłacić - z doświadczenia wychodzi, że nie warto. No może tylko tej gleby pod bankomatem na głównej ulicy gdzieś w Albanii żałuję, bo materac znacząco podwyższał kufer centralny, a upięte na nim stroje kąpielowe, pozostałe po niedawnej kąpieli, skutecznie zaatakowały nogę Kaśki przy zsiadaniu i jeeeeeeb!
 10. Seb

  Nie samym motongiem czlowiek zyje

  A półka niżej na godzinę piątą od Żubra to nie Belvedere?
 11. Seb

  Witam

  Siema
 12. Seb

  (2023) R1300GS

  Z czegoś trzeba żyć
 13. Pawel

  (2023) R1300GS

  Mieszasz systemy walutowe
 14. Seb

  Siemanko

  Siema Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 15. Ostatni tydzień
 16. Seb

  (2023) R1300GS

  Oho! Wreszcie Moto na miarę tego forum! Połączenie DL-a z GS-em [emoji1787] Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 17. Pawel

  (2023) R1300GS

  https://www.facebook.com/reel/706698801499754?s=yWDuG2&fs=e Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
 18. mirek2404

  Joris :)

  Witaj
 19. mirek2404

  Siemanko

  Witaj
 20. manioora

  Siemanko

  Cześć
 21. Jarek

  "Żółte" fotoradary

  Uwaga chłopaki na ... https://autokult.pl/do-wiezienia-za-tablice-rejestracyjna-w-zycie-wchodzi-surowe-prawo,6946422946261856a
 22. Jezier

  Siemanko

  Cześć. ride eat sleep repeat
 23. ZWIERZ

  Siemanko

  Witaj
 24. Mario 6na9

  Siemanko

  Cześć.
 25. rutkos

  Siemanko

  Powitać z Wrocka
 26. ben

  Siemanko

  Cześć
 1. Pokaż więcej aktywności
×