Skocz do zawartości
Sadov

Witam, czy warto brać to moto

Recommended Posts

Witam, po sprzedaży Bandziorka przymierzam się do zakupu BMW ( w tej kwestii jestem totalnym laikiem). Kwota jaką chciałbym wydać to max. 9000 zł i coś takiego mnie zainteresowało:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-cs-M2635920.html

Proszę o opinie i sugestie dotyczące zakupu, a także może jakieś linki

PS.

mile widziane w woj. pomorski i kujawsko-pomorskim.

Dzięki bardzo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena, opis i przebieg się ze sobą kłócą moim zdaniem. Prawdopodobnie jest kręcony, albo się rozpada. Siodło ma ślady przetarć po lewej. Albo potwierdza wyższy przebieg, albo ktoś nie dbał. To tylko moje czepianie się, trzeba by pojechać i zobaczyć na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda fajnie.

Tylko pamiętaj, że po lesie będziesz musiał uważać :lol: żeby Ci kamień albo gałąź w pasek napędowy nie wpadła, bo wtedy dupa :lol: :beer:

Kolejna sprawa, to musisz się dowiedzieć o faktyczne koszty rejestracji, bo tam chyba dochodzą koszty recyclinga :lol:

Ja rejestrowałem w tym roku, ale ściągałem do polszy swoją własność, więc Ci nie pomogę.

Paweł może będzie coś więcej wiedział :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 9 tys. kupisz CSa - stan różny w zależności od handlarza, w tej cenie od użytkownika nie trafisz w środku sezonu.

A potem jechać i modlić się, żeby było OK. Kolega ostatnio nabył takiego pod Szczecinem, za 8 tys. 2001 rok, mało nakulane. Całkiem ładny. A więc można… trzeba tylko szukać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×