Skocz do zawartości
MiKo

Kupie kufer centralny hepco&becker junior 40

Recommended Posts

Labelling____________________Size in cm______________Volume_____________Colour_______________Art.Nbr.

Junior Topcase 40S incl.

Quick-release-fastener _________38x45x26______________40 Liter_____________black_______________610.040

- używany

- pierwszy atut to cena :D jak najtaniej

- stan funkcjonalny ma być idealny, wizualny wiadomo... mi wszystko jedno :D

- alledrogo subskrybuje, więc chodzi mi o inne źródła, może ktoś jeździ do europy itp?

- bez stelaża/mocowania

JuniorTC40-500x500.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam taki.

Druga sprawa - jeśli kupisz używany to zwróc uwagę na to, że w którymś tam roku Hepco zmieniło system zamków z tych otwieranych agrafką na otwierane na kluczyk walizkowy.

Jeśli nie masz kluczyka to jeden zamek kosztuje u importera równowartość ok 20 EUR. W kufrze są 3 zamki - dwa na otwarcie i jeden na blokadę mocowania.

Ew. dorobienie kluczyków w jakimś zdolnym zakładzie ślusarsko-kluczowym.

Na allegro jest nawet stelaż pod kufry centralne Hepco do GSa za przyzwoite pieniądze.

Pomyśl o większym modelu TC45 - tam mieści się kask w TC40 Nolan N43 Air wchodził na wcisk.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiem że masz taki i wiem że taniej wyrwałeś ;) niż np ostatni z alledrogo za320 (bez kluczy) pomijając już 99ojro...

kolega z garażu również ma i dlatego wiem że akurat ten chcę a nie ten większy ;) mój kask się mieści no i kuferek pięknie "leży" na dakarku

posiadam również już stelaż który nieznacznie przerobie dostosowując, a akcent na alledrogo wcale nie ma przyzwoicie ;) bo za tyle to ja chcę kufer :D

...jak poznać stare a nowe zamki na oko?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małe zamki:

kufer3.jpg

P1090043.jpeg

Nowe są duże i srebrne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmhrrmhhh... na allegro to ciągle biały kruk :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×