Skocz do zawartości
ADAM78

Kupię F650 GS

Recommended Posts

Cześć,

Z działu "zamierzam kupić moto", przenoszę się teraz do działu "Kupię".

Jak w temacie, jestem zainteresowany kupnem F 650 GS, rocznik od 2000 r, wyposażony w ABS, podgrzewane manetki - te dwa elementy to konieczność. Kufry boczne, osłony na dłonie czy gmole - te dodatki są mile widziane.

Nie będę tu pisał, że motocykl ma być lśniący i w stanie salonowym, wystarczy, że będzie miał udokumantowany przebieg, a obecny właściciel dba o jego stan techniczny i wizualny, jak należy i wszystko wymienia na czas.

O widełkach cenowych - moich możliwościach - nie piszę, wszystko zależy od stanu moto i wyposażenia.

Jeśli ktoś ma na zbyciu 1100 GS do rocznika 2000 r z kolei - też rozważę taka opcję.

Adam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Z działu "zamierzam kupić moto", przenoszę się teraz do działu "Kupię".

Jak w temacie, jestem zainteresowany kupnem F 650 GS, rocznik od 2000 r, wyposażony w ABS, podgrzewane manetki - te dwa elementy to konieczność. Kufry boczne, osłony na dłonie czy gmole - te dodatki są mile widziane.

Nie będę tu pisał, że motocykl ma być lśniący i w stanie salonowym, wystarczy, że będzie miał udokumantowany przebieg, a obecny właściciel dba o jego stan techniczny i wizualny, jak należy i wszystko wymienia na czas.

O widełkach cenowych - moich możliwościach - nie piszę, wszystko zależy od stanu moto i wyposażenia.

Jeśli ktoś ma na zbyciu 1100 GS do rocznika 2000 r z kolei - też rozważę taka opcję.

Adam

Hmmm... moze moj :-P w temacie sprzedam masz watek... to sie nazywa chba krpto reklama 8-)

Pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm szynka w tym tygodniu to twoje moto jest zarezerwowane dla mnie, jeśli go nie wezmę to wtedy niech inni biorą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, ale dla mnie osiągnięcie wysokości Wrocławia,jest niemałym wyzwaniem.

Służbowo będę tam 7-9 marca, ale do tego czasu możesz już nie byc właścicielem.

Jeśli jednak będzie to aktualne - mogę wówczas obejrzeć.

Umówmy się - w uzupełnieniu do mojego pytania - że zawęzimy obszar zainteresowania. Nie jestem w stanie odwiedzić drugiego końca Polski tak z marszu.

Proszę zatem by zgłaszały się osoby zamieszkujące wschodnio-centralną Polskę, w kwadracie Trójmiasto-Toruń-Warszawa-Białystok

Adam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, ale dla mnie osiągnięcie wysokości Wrocławia,jest niemałym wyzwaniem.

Służbowo będę tam 7-9 marca, ale do tego czasu możesz już nie byc właścicielem.

Jeśli jednak będzie to aktualne - mogę wówczas obejrzeć.

Umówmy się - w uzupełnieniu do mojego pytania - że zawęzimy obszar zainteresowania. Nie jestem w stanie odwiedzić drugiego końca Polski tak z marszu.

Proszę zatem by zgłaszały się osoby zamieszkujące wschodnio-centralną Polskę, w kwadracie Trójmiasto-Toruń-Warszawa-Białystok

Adam

Adam, szybko to Ty nie kupisz

Edytowane przez przemekdab

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemek, napalony to ja byłem przed swoim pierwszym razem 8-)

Cena za motocykl kolegi nie jest jakaś super atrakcyjna - wg mnie rzecz jasna, żebym musiał lecieć do Wrocka z Olsztyna na gwałt :-P

Poza tym, nie po to dwa lata czekałem na ten swój wspaniały motocykl, żeby teraz kupić coś ad hoc.

( Cały czas szacunek dla szynki i jego maszyny:P )

Ja mam czas, dodatkowo nadzieję, że jednak w miastach typu Trójmiasto, Warszawa, czy Toruń/Bydgoszcz znajdzie się ktoś, kto posiada takie moto i być może będzie zainteresowany sprzdażą. Tam jest mi po prostu łatwiej dotrzeć, bez planowania czy przemeblowania istotnego prac i obowiązków domowych. A we Wrocku jestem cyklicznie co miesiąc z tytułu roboty...

Także na szybko mi nie zależy....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie wiem czy cena nie jest atrakcyjna... pisalem ze do negocjacji! wiec na dzien dobry dla forumowiczow leci 500pln :) Ale tylko dla tych co sa zainteresowani :twisted: ehehhehehehehhehe.

A tak powaznie to pozdrawiam i udanych lowow zycze...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×