Skocz do zawartości
milobass

kupię wysoką kanapę go GSa 2002 lub wymienię na niską

Recommended Posts

A konkretnie wysoką czy średnią czyli normalną? Bo były 3 rodzaje: normalna lub bez dopłaty akcesoryjna-obniżana (lejdis) lub już za dopłatą - wysoka, gdzie przednie siedzisko jest praktycznie na wysokości tylnego - tylko że ich się praktycznie nie widuje bo jak ktoś chciał wysoko to brał Dakara. Ja tam takiej nie widziałem..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podłącze się aby nie tworzyć nowego tematu.

Szukam siedzenie do Dakatra standard ( czyli wyższe od zwykłego GS-a ) Dakar z 2004 w górę lub zamienię na niskie ( jak ktoś do ziemi nie dostaje, lub czyje się niepewnie ).

Jeśli ktokolwiek wie gdzie można szukać takiego siedzenia, proszę o podzielenie się wiedzą....

Będę zobowiązany.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..podnoszę temat coby się przypomnieć.... :lol: , oczywiście cały czas temat aktualny, poszukuję kanapy standardowej od Dakara, chcę kupić lub sie wymienić na niższą !!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podnoszę temat...... ;) w dalszym ciągu szukam średniej kanapy do GS-a. Chodzi mi o tą: standardową kanapę w wersji Dakar.

Zamienię na niską, lub odkupię.

Proszę też kolegów o informację gdzie szukać skuteczniej.... :) do tej pory nie trafiłem na ofertę w naszych "internetowych sklepach", lub namiar na kogoś, kto przywozi części i można sie umówić na zakup takiej kanapy.

Pozdrawiam :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też dosyć długo szukałem kanapy ale to chodliwy towar. Ebay cena ok 100E + transport. Dużo taniej w dobrym stanie ciężko kupić chociaż oczywiście trafiają się okazje. Z drugiej strony przy cenie 650 PLN za nową z salonu ceny używek nie wydają się tak atrakcyjne.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprzedam taką kanapę do Dakara lub zamienię na inne ciekawe akcesoria. Sam kupiłem obniżoną ale nie wiem czy jest 3 wersja - jeszcze niższa. jeśli tak to chętnie zamienię

Dla odmiany poszukuję oryginalnych kół do dakara ( w całości razem z piastami)

Pozdrówki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×