Skocz do zawartości
Przem.ek

Przełącznik kierunków f650gs pilnie

Recommended Posts

nie da się kupić jako takiego samego przełącznika, w bmw jak i u handlarzy jest całe pół seta z metrem kabli, ceny to jakoś 350/150

przełącznik sam w sobie to nic wybitnego, osobiście zamieniłem go na "przełącznik uniwersalny do skuterów" za 7zł+wysyłka - ale potrzebna lutownica i nożyk do dopasowania obudowy - mam już chyba drugi bo ich wytrzymałość jest mniejsza niż oryginałów

spróbuj sklepy z częściami do skuterów, bo pewnie na gwałt potrzebujesz (ja na czas wysyłki z allegro zrobiłem przełącznik hebelkowy z elektronika :lol: makabra)

oto moja historia ;)

http://f650gs.pl/top...__fromsearch__1

(jakbys był we Wro i miał lutownice ze sobą, bo nie posiadam obecnie... to mam te allegrowe przełączniki w garaży z 2szt)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko kwestia dobrych chęci , handlarz jakby chciał to by sprzedał sam pewnie ale nie chce ;) , kumpel zrobił mi niedżwiedzia przysługe , miał mi coś tam zerknąć , i tak dowalił wkręt mocujuący że złamał tylną ściankę przełącznika , proste to jak drut , próbowałem kleić itp ale raz działa raz nie ( z naciskiem na nie) . A ten skuterowy to dużo dopasowywania ? Może masz link do takowego co w miarę pasuje , bo do Wrocławia już się chyba nie wybiore a w piątek wyjazd ... :/

Tak czy siak , dzięki za info :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przykładowo taka aukcja - taki dokładnie stosuje

http://allegro.pl/pr...2516366671.html

Tak jak Miko polecił zakupiłem skuterowy i robi robotę , jednak nie wygląda jak oryginał co mnie męczy , może macie taki na zbyciu lub widzieliście że ktoś ma ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam leko uszkodzony cały lewy przełacznik, ale jest tak uszkodzony że jeszcze go nie wymieniłem od 4 miesięcy :-D , a nowy leży w domu i czeka. Jak bys był zainteresowany całym przełącznikiem to daj znać.

20121021079.jpg

to jest nowy, ale taki zestaw moge ci używany sprzedać

Edytowane przez witek5551

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam leko uszkodzony cały lewy przełacznik, ale jest tak uszkodzony że jeszcze go nie wymieniłem od 4 miesięcy :-D , a nowy leży w domu i czeka. Jak bys był zainteresowany całym przełącznikiem to daj znać.

20121021079.jpg

to jest nowy, ale taki zestaw moge ci używany sprzedać

Wieviel kostet ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×