Skocz do zawartości
tomekm

Sprzedam swój motocykl - F650GS Twin

Recommended Posts

Sprzedam swój motocykl - służył mi przez 3 lata, a został wyprodukowany w 2008 roku. W tym czasie wykonane zostały wszystkie akcje serwisowe - łożyska tylnego koła, wymiana napędu, aktualizacja oprogramowania. Poza obowiązkowymi serwisami wymieniłem wiatrak wentylatora. Obecnie motocykl ma przejechane 60kkm - głównie podróże do Turcji, Gruzji, a w tym roku do Kirgizji.

Po ostatniej podróży wymieniłem olej, filtry oraz łożysko główki ramy. Obecnie w Twinie założone są sprężyny progresywne Hyper Pro oraz zestaw napędowy z 800'tki (16/42, łańcuch DID525 ZVMX). Dodatkowo przed wyprawą został wymieniony olej w lagach, uszczelnienia lag, wyregulowane zawory, wymieniona uszczelka pokrywy zaworów, zmieniony płyn w chłodnicy, założone nowe klocki hamulcowe, łożyska kół, stopka centralna, tarcza hamulcowa z przodu oraz opony Metzeler Tourance.

Motocykl wygląda tak:

image0067.jpg

Cena jaka mnie interesuje to 20k pln - jak ktoś będzie dobrze negocjował, to dostanie jeszcze dodatkowo kufry Pancernika.

Sprzedaję motocykl, bo chcę przesiąść się na 800'tkę, a "mały twin" zrobił się ... za mały :-)

I jeszcze dwa zdjęcia:

IMG_5731.jpg

IMG_5732.jpg

Edytowane przez tomekm

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena spada - mam na oku inny motocykl - 19.500

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

800'tka, dobrze mi się jeździ/jeździło mniejszym z twin'ow, więc nie chcę diametralnych zmian :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×