Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie, to zwykłe F650. Gmole wydają mi się dość słabowite. zdjęcia za mało pokazują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm bo gość się zarzeka że to na pewno wersja ST...poza tym czy mi sie wydaje czy te gmole są rozcięte pod kierownikiem? tzn. nie powinno to być połączone? :D

Edytowane przez foku55

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie jest F650 ST, tylko f 650, ale to moim zdaniem lepiej, większe koło z przodu (19 cali)

jasne że lepiej, chce f650tke i chciał bym mieć pewnośc:P przebieg 67 tysiecy...troche dużo, nie wiem czy czasem gość go po prostu nie sprowadził i prosto na handel, a co za tym idzie mogą być jakieś ukryte wady...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasne że lepiej, chce f650tke i chciał bym mieć pewnośc:P przebieg 67 tysiecy...troche dużo, nie wiem czy czasem gość go po prostu nie sprowadził i prosto na handel, a co za tym idzie mogą być jakieś ukryte wady...

Temat przebiegu był na forum wiele razy przerabiany.Przypomnę tobie tylko,że jeden z " naszych " sprzedał ostatnio swoją bejce z przebiegiem 100 000 km.To są żywotne silniki. ( tak odnośnie przebiegu ) :cool:

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebieg jak oryginalny nie jest problemem, W końcu za 30 kilka tyś będzie funkiel nówka nie śmigana :)

Ale nie jest to ST

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak tak czytałem o żywotności tych silników...ale jest masa sprzętu która funkcjonuje z silnikiem i to właśnie o nie się martwie. BMW stoi u handlarza, który go sprowadził z Niemiec no i nie wiem czy mi za tydzień się nie rozleci motorek...co innego jak bym kupował od kogoś z forumowiczów :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Foku - jak sprzęt miał aktualny przegląd w Niemczech to jest szansa, że osprzęt nie padnie tak od razu :)

Po drugiej - jedź, oglądaj, jak pasuje - targuj się, kupuj i ogień na tłoki. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×