Skocz do zawartości
Joseph

Proszę o opinie o dwóch motocyklach

Recommended Posts

Proszę o poprawne użycie PRZYWITALNI.

Z góry dziękuję za reakcję.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam !

Budżet mam do 7 tysiecy proszę o opinie na temat tych "dwuch" ") warto ? A może ktoś już oglądał te sztuki ?

http://otomoto.pl/bm...t-M3355903.html

http://allegro.pl/bm...2624813790.html

Z góry dziękuję za wszelka pomoc.

Zdjęcia mało dokładne. Przebieg podejrzany w obu, ale raczej biała jest pewniejsza. Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje Logan za odpowiedz , jedyna zreszta sensowna na tym forum, myślałem że środowisko jest bardziej przyjazne ale widzę że oprócz końca własnego nosa użytkownicy tego forum nie widzą zbyt wiele , być może powoduje to napis dakar lub cena sprzetu 38 tyś + nie wiem, w każym razie życzę wiele szczęścia i powodzenia w dalszej egzystencji.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje Logan za odpowiedz , jedyna zreszta sensowna na tym forum, myślałem że środowisko jest bardziej przyjazne ale widzę że oprócz końca własnego nosa użytkownicy tego forum nie widzą zbyt wiele , być może powoduje to napis dakar lub cena sprzetu 38 tyś + nie wiem, w każym razie życzę wiele szczęścia i powodzenia w dalszej egzystencji.

Pozdrawiam

Pohamuj rumaka. Założyłeś konto i zamiast się przywitać, od razu SRU tutaj. Środowisko jest bardzo przyjazne, tylko trzeba grzecznie się z nim zaznajomić. W ten sposób daleko nie zajedziesz. Jak na razie to Ty prosisz o pomoc, więc może nie zaczynaj od ciśnięcia użytkownikom, którzy poświęcają dużo serca, by to forum było (moim zdaniem) najprzyjaźniejszym tego typu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Joseph nie sap tak, na tym forum są ludzie z ciętymi językami ale to nie znaczy że ci źle życzą, naprawdę forum w dechę;)

Dzwoniłeś o tego białego? bo nie widzę z którego rocznika moto.

Czarny chyba malowany ale nie przekreślał bym go, młody rocznik jak na F-kę

Loganowi przyznaję rację co do przebiegów na licznikach w tych 2oo, dla mnie to "S-F"

Jedź oglądaj i kupuj lepszego.

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×