Skocz do zawartości
swistak

SHARK Openline ?

Recommended Posts

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat kasku SHARK Openline najbardziej interesuje mnie czy po pewnym czasie kask nie zaczyna trzeszczeć i latać na połączeniach widziałem u kolegi jakiegoś taniego szczękowca po pół roku wszystko latało i trzeszczało jak by miał mół wieku :shock: chciał bym tego uniknąć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co wiem,to SHARK daje 5 lat gwarancji.W czym problem więc ? Ja postawiłem na beret z marki premium.Zobaczymy jak to " cudo " sprawdzi się po jakimś czasie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam Sharka Openline od niedawna, kupiłem go w Inter Motors jakiś miesiąc temu i jestem z niego zadowolony, chociaż nabyłem wadliwy egzemplarz (blenda przeciwsłoneczna ciężko chodziła - wada fabryczna) to reklamację uznano i otrzymałem nowy kask tym razem w stanie idealnym. Wszystko ładnie chodzi, nie zacina się. Blendę przeciwsłoneczną można bardzo łatwo w każdej chwili opuścić lub podnieść jednym palcem. Szczęka zatrzaskuje się za każdym razem, przynajmniej mi zawsze się zamyka. Wentylacja też jest dobra, otwierając górny wlot powietrza czuć jak ono pieści lekko nasze włosy :D Wszyscy moi znajomi odradzali mi kupna kasku tej firmy, ale kupiłem wbrew im i jestem zadowolony, jedynie mógłby być troszkę cichszy, ale to szczękowiec to byłem przygotowany na taką okoliczność :) Polecam go dla tych których nie stać na coś z wyższej półki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×