Skocz do zawartości
sukhoi22

Szyba do gs 650, 2005 r.

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję szybę do mojego motorku - jak w tytule, używaną w rozsądnej cenie. Dodam tylko, że chciałbym założyć jednak wyższą. Zamontowaną mam niską i nie spełnia moich oczekiwań :).

Zastanawiam się jednak czy lepiej kupić białą czy ciemną? Jeśli macie jakieś uwagi co do wyboru chętnie przeczytam. Może ktoś posiada taki element a jest mu zbędny, chętnie odkupię.

Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z wysokością nie przesadzaj.Szyba nie powinna być powyżej wysokości wzroku,ale też nie za niska,żeby mogła ochronić od wiatru.Jeśli chodzi o barwę,to już większy luzik.Ja miałem przyciemnianą,wolę jednak przezroczystą.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację, myślę, że turystyczna o wysok. ok 50 cm. byłaby dobra. Nie wiem czy znajdę zamiennik. Masz jakieś sugestie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a może deflektor ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamienniki masz tutaj http://allegro.pl/szyba-bmw-f650-98-00-turystyczna-producent-i2595945920.html Robią na zamówienie,od wyboru do koloru.Sam od nich kiedyś kupowałem.Na aukcjach trafiają się też używki w dobrym stanie.

Ps,deflektor jest też dobrą alternatywą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli jest wysoka - to mnie interesuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli jest wysoka - to mnie interesuje

Wiesz co nie wiem czy z 650 do 800 przypasuje. Poślij adres na priw to podeślę ci zdjęcie ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie pasuje do 800, ale pasuje do singla ;-) przy czym w/w szyba pasuje do roczników sprzed 2005 (a w zasadzie 2004)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podepnę się z pytaniem.

http://allegro.pl/szyba-bmw-f650-01-03-turystyczna-producent-i2807087136.html czy ktoś miał tą szybę, jak ona się sprawuje. Mam u siebie (GS 2003r) oryginalną wysoką ale to tragedia tak paskudnie wyprofilowana że zawirowania powietrza chcą zerwać jeźdźca;) Czy ta lostera była by lepsza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W poprzednim GS-ie rocznik 2003 miałem podobną tylko ciemniejszą szybę od Lostera i zdecydowanie komfort jazdy się poprawił.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Ahela, pewnie się skuszę, bo ja bardziej za komfortem jestem;)

....i proponuję Ci Nokian,żebyś kupił dokładnie taką jak w linku który prezentujesz, NIE przyciemnianą !!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×