Skocz do zawartości
Giba

sprzedam F650GS z 2005 roku

Recommended Posts

Jak w tytule z żalem sprzedam swoją F650 GS, aczkolwiek mam ku temu powód, gdyż moje marzenie F800GS powinno godnie zastąpić młodszego brata już w przyszłym roku :-)

Dane:

Rok produkcji: 2005

pochodzenie: Anglia

pierwsza rejestracja w Polsce: 05.04.2011

przebieg: 41923 mile (41923 x 1,60 = 67 076 km)

Wyposażenie:

  • grzane manetki
  • handbary
  • zestaw do ładowania akumulatora razem z prostownikiem ( bardzo fajna rzecz - przy ładowaniu podłączamy tylko prostownik do wystającej wtyczki z motka i wszystko gotowe)
  • podstawka centralna
  • oryginalne kufry boczne BMW
  • oryginalny kufer centralny BMW
  • ABS
  • osłona silnika

Wymienione części eksploatacyjne:

- nowe opony przód tył: metzeler tourance - październik 2012

- cały napęd - zębatki przód, tył, łańcuch - lipiec 2012

- klocki hamulcowe tył - lipiec 2012

- świece irydowe - lipiec 2012

- filtr powietrza - lipiec 2012

- filtr oleju + olej przy przeglądzie - lipiec 2012

Motocykl w 100% sprawny, gotowy do jazdy - mi codziennie służy do jazdy do pracy

Ewentualnie do wymiany:

filtr paliwa - koszt około 300 - 400 zł

dla wybrednych akumulator koszt - około 200 zł - ja nie wymieniłem, ostatnio dolałem wody destylowanej bo brakowało elektrolitu.

Co najważniejsze....motocykl z prawdziwym przebiegiem, zadbany nie katowany, nic nie ukrywam. Jak oglądam aukcje na allegro to włos mi się jeży jak widze roczniki produkcji <2000 rok, sprowadzone z Włoch i z przebiegiem około 30 tys km... ciekawi mnie kto naiwny wierzy w takie przebiegi???

CENA: 13 500 zł brutto

Jedynym mankamentem który może drażnić wrażliwe oko przyszłego nabywcy mogą być małe odpryski na silniku, zwłaszcza z lewej strony pokrywy silnika.

Reasumując ja osobiście przejechałem około 20 tys km i praktycznie nie miałem z motocyklem żadnych problemów, czego życzę także przyszłemu nabywcy.

Poniżej zdjęcia:

1.JPG

2.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

KONTAKT: Giba (Marcin - 533 90 91 90) Rzeszów

Edytowane przez Giba

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Szukam właśnie motoru.

Mam pytanie co do oferty:

jest ciekawa ,ale dziwi mnie to ze w pazdzierniku wymieniles opony,po to by po 2 tygodniach go sprzedać....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Szukam właśnie motoru.

Mam pytanie co do oferty:

jest ciekawa ,ale dziwi mnie to ze w pazdzierniku wymieniles opony,po to by po 2 tygodniach go sprzedać....

Cześć,

Wymieniłem bo na codzień motocykl służy mi do jazdy do pracy, opone z tyłu praktycznie miałem rozwartwiona....i tylko czekać aż w czasie jazdy całkiem by mi się rozsypała...czego wolałem uniknąć :-).

Ja sprzedając motocykl nie mam zamiaru nikogo oszukiwać zwłaszcza kogoś z forum :-) ot tak mam wrażenie, że wszyscy tutaj uczciwi... ;-) Ogłoszenia na allegro jeszcze nie ma - jak nie będzie zainteresowania to pewnie pod koniec tygodnia wystawie - zapraszam do obejrzenia sprzętu na żywo - byle nie jutro bo planuje wojaż w Bieszczady :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak w tytule z żalem sprzedam swoją F650 GS, aczkolwiek mam ku temu powód, gdyż moje marzenie F800GS powinno godnie zastąpić młodszego brata już w przyszłym roku :-)

Dane:

Rok produkcji: 2005

pochodzenie: Anglia

pierwsza rejestracja w Polsce: 05.04.2011

przebieg: 41665 mile (41665 x 1,60 = 66 664 km)

Wyposażenie:

  • grzane manetki
  • handbary
  • zestaw do ładowania akumulatora razem z prostownikiem ( bardzo fajna rzecz - przy ładowaniu podłączamy tylko prostownik do wystającej wtyczki z motka i wszystko gotowe)
  • podstawka centralna
  • oryginalne kufry boczne BMW
  • oryginalny kufer centralny BMW
  • ABS
  • osłona silnika

Wymienione części eksploatacyjne:

- nowe opony przód tył: metzeler tourance - październik 2012

- cały napęd - zębatki przód, tył, łańcuch - lipiec 2012

- klocki hamulcowe tył - lipiec 2012

- świece irydowe - lipiec 2012

- filtr powietrza - lipiec 2012

- filtr oleju + olej przy przeglądzie - lipiec 2012

Motocykl w 100% sprawny, gotowy do jazdy - mi codziennie służy do jazdy do pracy

Ewentualnie do wymiany:

filtr paliwa - koszt około 300 - 400 zł

dla wybrednych akumulator koszt - około 200 zł - ja nie wymieniłem, ostatnio dolałem wody destylowanej bo brakowało elektrolitu.

Co najważniejsze....motocykl z prawdziwym przebiegiem, zadbany nie katowany, nic nie ukrywam. Jak oglądam aukcje na allegro to włos mi się jeży jak widze roczniki produkcji <2000 rok, sprowadzone z Włoch i z przebiegiem około 30 tys km... ciekawi mnie kto naiwny wierzy w takie przebiegi???

CENA: 13 500 zł brutto

Jedynym mankamentem który może drażnić wrażliwe oko przyszłego nabywcy mogą być małe odpryski na silniku, zwłaszcza z lewej strony pokrywy silnika.

Reasumując ja osobiście przejechałem około 20 tys km i praktycznie nie miałem z motocyklem żadnych problemów, czego życzę także przyszłemu nabywcy.

Pare fotek z telefonu - coś lepszego zamieszcze na weekendzie

moto1.jpg

moto2.jpg

KONTAKT: Giba (Marcin - 533 90 91 90) Rzeszów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×