Skocz do zawartości
brzuch

bmw 650 GS ,Gdańsk prośba o pomoc

Recommended Posts

Cześć,

szalejąc dzisiaj po internetach natrafiłem na takie cudeńko http://allegro.pl/bm...3299876127.html rocznik 2004 ,Abs 50k przebiegu i bardzo fajna(bo jak najbardziej mieszcząca sie w moim budżecie)cena, jeżeli sie uda to mam zamiar jeszcze dzisiaj przejachać sie go obejrzeć bo stoi zupełnie nie daleko mnie i zastosować sie do instrukcji znalezionej na forum na temat oględzin ale ,no właśnie zawsze jest jakieś ale :P jestem zupełnie świeży w temacie i nie czuje sie na siłach żeby samodzielnie określić stan motocykla dlatego zwracam sie do was z prośba o pomoc.Może uda wam sie wywniąskować co nieco z samych zdjęć a może znalazłby sie ktoś z Trójmiasta kto mógłby pomóc mi w oględzinach?

Będe bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc:)

Pozdrawiam Brzuch.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętaj, że to "okazja" a okazje trzeba naprawdę dobrze sprawdzić. W tej cenie ciężko kupić DOBRY model przedliftowy a co dopiero polift. Może faktycznie ktoś sprzedaję, żeby odblokować kasę, pozbyć się w diabły albo jest to połamaniec czyli zagrożenie zdrowia i życia. Pęknięcia, zadrapania mogą o tym świadczyć. Dokładnie, bardzo dokładnie go zbadaj, pozdejmuj plastiki itd. Zajmie to trochę czasu ale pamiętaj że to ma 2 koła.

Manetka bardzo dziwnie zdarta, jakby się nadziała na coś ostrego, amor też obtarty z lewej strony więc raczej mocniej się wywrócił niż tylko na nogę.

Jeśli jest prosty, silnik ładnie pracuje to bierz. To mega dobra cena.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a gdzie on stoi to może podlecimy wieczorem, będę wiedział po 16 czy się uda mi się wyrwać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To motocykl mojego znajomego, jak coś to więcej na priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto stoi na Gdańskiej Żabiance i według słów właściciela można w każdej chwili podjechać go obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena jest bardzoooo atrakcyjna. Popatrz czy nie ma więcej śladów po lewej stronie. Odbicia na stelażu do kufrów, stopkach. Może sie rzeczywiście tylko delikatnie przewrócił.

Edytowane przez Pawel_779

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×