Skocz do zawartości

Recommended Posts

WItam wszystkich!

Na początku wypadało by się przedstawić.

Studiuję obecnie w Krakowie i szukam motocykla. Prawko mam od dwóch lat, ale nie miałem ani czasu ani funduszy, żeby kupić moto, Jednak coraz bardziej mnie męczy to i budzi się żądza dwóch kółek :D Szukając idealnego pierwszego moto trafiłem na BMW F650CS i tutaj.

Mam nadzieję, że mi doradzicie, a ktoś bardziej oblatany i bardzo życzliwy, może pomógł by mi znaleźć wymarzoną maszynę w dobrym stanie (nie znam się zupełnie na motocyklach od strony technicznej).

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czxeść jesteś pewien, że chcesz CS ? ładne to to nie jest, proponuję GS lub efkę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewny nie jestem, ale skusił mnie jego opis itd. Podoba mi się koncept z atrapą baku, pozycja, miejskie przeznaczenie i masa. Moto będzie używane głównie po mieście pewnie lub wypady 150 lub 1000km. Rosły to ja nie jestem, 178cm zaledwie, a w głowie mi siedzi, że enduro jest dla długonogich.

Poza tym w tym paskudnym reflektorze jest dla mnie pewien urok :D po prostu nie pasuje, a ja to lubię ;)

Edytowane przez Brunon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :)

Jest kilka CSów do sprzedaży na forum, w tym chyba dalej CS z Krakowa (zapytaj użytkownika danon555), a na pewno aktualny jest CS z Warszawy (Kuma)

Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widzę to z Tobą pisze już przez tablicę Danon ;) niestety tak jak Ci pisałem czas dopiero będę miał w lipcu po ostatnim egzaminie i festiwalu :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brunon, gościu! Znajdź godzinkę , poznaj motocykl i wtedy będziesz mógł się sklupić tylko na nauce ;-) . Albo na motku . :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potrzebuję jednego i drugiego ;) najpierw muszę też klamoty skompletowac, przeżyłem dwa lata to i dwa tygodnie wytrzymam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Ja Ci się CS podoba to ni ma rady.Tak informacyjnie.Jestem ciut niższy i F-ke ogarniam Gs-a zresztą też.GS I F- ka też się świetnie sprawdzają w mieście

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każde moto ma swoich zwolenników i przeciwników. Dlatego jest taki wybór ;)

Jak ci się podoba CS, to szukaj CSa.

Naprawdę rozważ forumowe oferty - znana historia motka to naprawdę dużo.

A co do wzrostu - nie marudź, są krótsi od Ciebie i ogarniają.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Słuchaj serca , słuchaj co Ci w duszy gra .

Jeżeli czujesz się miejskim wymiataczem to kupuj CS,a z dużym pojemnikiem na zakupy,

ale jeżeli chcesz przyjechać ubłocony do pubu to kup GS,a ...

W każdym razie na pewne detale nie zwracaj uwagi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no z tym miejskim wymiataczem, to trochę pojechałeś :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewny nie jestem, ale skusił mnie jego opis itd. Podoba mi się koncept z atrapą baku, pozycja, miejskie przeznaczenie i masa. Moto będzie używane głównie po mieście pewnie lub wypady 150 lub 1000km. Rosły to ja nie jestem, 178cm zaledwie, a w głowie mi siedzi, że enduro jest dla długonogich.

Poza tym w tym paskudnym reflektorze jest dla mnie pewien urok :D po prostu nie pasuje, a ja to lubię ;)

Miło powitac!

[Zapewniam, ze BMW F 650 GS nie jest dla dlugonogich, jestem jeszcze mniej rosly, a dotykam ziemi niemal calymi stopami. Dalej od ziemi mialem nawet w kursowej Yamasze YBR 250 ;) ]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co ze Scarverem? Coś z nim nie tak ? Wszyscy tylko GS i efka , w czym one są lepsze ?

W CS masz pas napedowy - to in plus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×